Simit Sokağı

Dünyanın Pek Çok Ülkesine Ihracat Ve Toptan Satış Yapan Simit Sokağı Yurt Içi Ve Yurtdışındaki Mağazalarını Artırmak Için Hizmet Ağını Geliştirmeye Ve Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Simit Sokağı Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Simit Sokağı Bayilik Şartları

Müşteri Memnuniyeti Ve Kalite Odaklı Olmak
Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Gerekli Eğitim Programını Tamamlayabilmek
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Tüm Zamanını İşine Ayırabilmek
Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak

Simit Sokağı Bayilik Açıklaması

Simit Sokağı Bayilik

Yurt içinde ve yurt dışında yüzden fazla mağaza ile hizmet veren Simit Sokağı gıda sektöründe öncü markaları arasında yer almaktadır. Simit Sokağı ürünlerini geleneksel damak tadına uygun şekilde, yüksek kalitede ve hijyenik koşullara uygun olarak tüketicilerinin beğenisine sunmaktadır. Hedefini, üretim planlarını ve geleceğe dönük yatırımlarını Türkiye’nin bir numaralı simit markası olmak üzerine kuran Simit Sokağı gıda sektöründe bayilik veren firmalar arasında en çok tercih edilenlerden biri olarak bilinmektedir. İstanbul’da 15.000 metrekare kapalı alana konumlandırılmış entegre tesisleri ile uluslar arası kalite standartlarına uygun üretim yapan Simit Sokağı, Türk halkının milli değerlerinden biri olan sokak simidini dünyaya tanıtmak vizyonu ile hareket etmektedir.

Simit Sokağı Bayilik Şartları

Simit Sokağı bayilik alan girişimcilerin 4 hafta kadar süren eğitim programını başarı ile tamamlamasını ön koşul olarak ileri sürmektedir. Marka girişimcilerinin yeterli yatırım sermayesine sahip ve tüm zamanını işletmesine harcayabilecek durumda olmasını talep etmektedir. 

Simit Sokağı bayilik almak isteyen girişimciler markanın internet sitesindeki franchising bölümünde yer alan formu doldurarak başvurularını iletebilmektedir. Markanın yatırım bedeli ile ilgili detaylı bilgi firma yetkililerinden alınabilmektedir. Simit Sokağı bayilik almak isteyen girişimcilerine farklı yatırım alternatifleri sunmaktadır.

Meydan/Cadde ve Plaza Mağazaları : En az 6 metre ön cepheye ve 150 metrekare üzeri büyüklüğe sahip alanlar olması gerekmektedir. Geniş oturma alanı ve açık alanı bulunması gerekmektedir. Yoğun yaya sirkülasyonunun olduğu alanlarda konumlandırılması tercih edilmektedir. 

AVM Mağazaları : 6 metre ön cepheye, 100-150 metrekare arası alana sahip olması istenmektedir. Geniş oturma alanına sahip olması beklenen bu mağazaların açılacağı AVM’nin merkezi konumda olması gerekmektedir.     AVM’lerin giriş noktalarında, açık alanlarında ve yiyecek alanlarında yer alabilmektedir. 

Kiosk : 25-50 metrekare arası alana sahip olması gerekmektedir. Yerleşim alanının sınırlı olduğu üniversite, hastane, toplu taşıma istasyonları gibi alanlarda konumlandırılabilmektedir.

Simit Sokağı Bayilik Avantajları

Simit Sokağı bayilik alan girişimciler markanın uzmanlığı sayesinde sektörel risklerini minimize edebilmekte ve başarısı kanıtlanmış bir sistemle sektöre girmenin avantajını yaşayabilmektedirler. Simit Sokağı’nın yüksek marka bilinirliği bayilerinin büyük bir müşteri potansiyeline sahip olarak işletmelerini açmasına olanak vermektedir. Türk damak tadının vazgeçilmezi olan ürünlerini lezzetli ve ekonomik bir şekilde müşterilerine sunan marka, bayilerine müşteri kitlesini genişletme ve karlılığı yüksek riski düşük bir işletmeye sahip olma fırsatını sunmaktadır. 

Simit Sokağı bayilik alan girişimcileri ile franchising anlaşmasını 10 yıllık olarak imzalamaktadır. Markanın müşteri alışkanlıklarına ve taleplerine göre sürekli kendisini yeniliyor olması, işletmelere de düzenli olarak yeni müşteri akışını sağlamaktadır.

Simit Sokağı Bayilik Destekleri

Simit Sokağı bayilik alan girişimciler lokasyon seçimi aşamasında en doğru yatırım alanının belirlenmesi için markanın desteğinden yararlanabilmektedir. Simit Sokağı yetkilileri tarafından gerçekleştirilen fizibilite çalışmaları sonucu lokasyon belirlenmektedir. Ardından markanın uzman ekibi tarafından mimari proje hazırlanmakta ve uygulamaya başlanmaktadır. Mağazanın yönetim sistemlerinin kurulumu ve eğitim programlarının planlanıp uygulanması yine Simit Sokağı tarafından gerçekleştirilmektedir. 

Mağazaların açılışından önce verilen ve işletmecinin tamamlaması zorunlu olan eğitimler, mağazaların açılışından sonra da düzenli olarak verilmeye devam etmektedir.

Siz de kendi işinizin sahibi olmak istiyorsanız dünya çapında bilinen bu marka ile işbirliğine girebilir ve girişimcilerine sağladığı avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Simit Sokağı Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR