Silverled

Silverled Bayilik Açıklaması

Silverled Aydınlatma Bayilik

Silverled Aydınlatma Bayilik Hakkında Firma Tanıtımı: Değişmekte olan dünya könjektöründe teknolojide yaşanan bu hızlı ilerleme yapılan her türlü buluş deney gibi bulunması zaruri ihtiyaç olan ve insanların hizmetine sunulan ışık ihtiyacını minimum seviyelerde harcayarak Led Aydınlatma global dünyada en çok kullanılan ürünlerinin başında gelmektedir. 

Silverled Aydınlatma Bayilik Konusudur. 

 Silverled Aydınlatma Bayilik ve Bayilik Bilgileri Tüm Dünya’nın ilgi gösterdiği ve ismi ortaya çıktığından beri en yaygın olarak google arama motoruna LED yazıldığı zaman genellikle hep aynı bilgiler yer alır. Bu iş sektöründe ilgilenen her ithalatçı veya imalatçı firmadan hep aynı cümleleri alacaksınız. %80 enerji tasarrufu ve 50 bin saat ömür.

Kabaca bir matematik hesabı ile günde ortalama 10 saat çalışırsa 14-15 yıl dayanır! Bu ürün bildiğimiz klasik akkor ampul gurubu malzemelerinden kat ve kat bu kadar üstün özelliklere sahiptir. Değişik şekillerde kullanılan yapay aydınlatma sistemlerinin dışında ışık sistemleri ve teknolojisi dünya enerji sektörlerinde geniş çaplı olarak kullanılır. Maliyeti oldukça düşük fiyatlarda olması ve kolay montajı ile bu yeni nesil teknoloji harikası yapay ışık kaynağı olarak tüm dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de yaygın olarak kullanılmaktadır.

Silverled Aydınlatma Bayilik Bilgileri

Firma ismi: silverled aydınlatma Bayi

Franchise Şube Sayısı: 1 Franchising /

Bayilik Destekleri: Pazarlama Bayilik Şartları ve Yatırım

Maliyetleri: Telefonla veya Yüz Yüze Görüşülür.

 

Silverled Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR