Silka Membran Kapak

Silka Membran Kapak Bayilik Açıklaması

Silka Membran Kapak Bayilik

Silka Membran Kapak Bayilik Hakkında : Mobilya sanayi ahşap presleme sektöründe 1984 yılından itibaren faaliyet gösteren Silka, yaklaşık 150 çalışanı ile 10.000m2 kapalı alanda üretim yapmaktadır. silka ürünleri, Türkiye’nin yanı sıra İngiltere, İtalya, Norveç, Bulgaristan, Azerbaycan, Irak, İran, Suudi Arabistan, Tunus, Libya, Dubai, Mısır gibi ülkelerde tüketicilerle buluşmaktadır. 

Silka Membran Kapak Bayilik ve Bayilik Şartları 

Silka, dünyada ve ülkemizde mobilya sektöründeki seçkin firmalara, üretimlerinde önemli yer tutan 2D ve 3D laminasyon ürünleri ve aksesuarları üretimi yapmaktadır. Ürün portföyümüz pvc membran kapak, akrilik kapak, akrilik panel, dekoratif duvar panelleri, alüminyum bombeli kapak, ray kapak ve bunlarla beraber taç, baza, ışık bandı gibi aksesuarlardan oluşmaktadır. Silka ürünleri, mutfak & banyo dolapları, portmanto, gardırop, ofis mobilyaları ve dekorasyon amaçlı özel tasarımlarda kullanılmaktadır. Silka, mobilya sektöründeki eğilim ve trendleri yakından takip ederek klasikten modern’e 100’ü aşkın model ve renk seçenekleriyle tüketicilerine geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Ham madde seçiminde oldukça titiz davranan Silka, tüm dünyada mobilya sektöründe ( mobilya bayilik ) kabul görmüş son sistem teknolojileri kullanarak üretim yapmaktadır. Bünyesinde bulundurduğu Wemhöner Poressional 3000 pres hatları, Barberan Akrilik Laminasyon hatları, Scm ve Holzher grubu CNC hatları ile günlük 3000m2 üretim kapasitesine sahiptir. Silka "Koşulsuz müşteri memnuniyeti" anlayışı ile kendisini sürekli geliştirerek müşteri isteklerinin ekonomik, kaliteli, güvenilir bir şekilde ve zamanında karşılanmasını temel kalite politikası olarak belirlemiştir. 

Firma İsmi : SİLKA MEMBRAN KAPAK 

Bayilik Kategorisi : MOBİLYA , MUTFAK , BANYO 

Kuruluş Yılı : 1984 

Bayi Sayısı : 23

Silka Membran Kapak Bayilik Şartları

Bayilik Şartları : Yapı market, hırdavat mağazası olmalı. 

Bayilik Destekleri : Stand, kartela, katalog 

Bayilik Yatırım Maliyeti : Yok

 

Silka Membran Kapak Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR