Shell

Shell Bayilik Açıklaması

Shell bayilik

Shell 70'dan fazla ülkede 87,000 çalışanımızla faaliyet gösteren küresel bir enerji ve petrokimya şirketi. Shell, Türkiye pazarına 1923 yılında girdi. Cumhuriyet ile yaşıt olan şirket, 90 yıl önce akaryakıt dağıtımı ile faaliyete başladığı Türkiye pazarında gerçekleştirdiği yatırımlarla bugün ülkenin önde gelen enerji gruplarından biri. 

Shell bayilik 2006 yılında yeni bir yapılanmaya giden Shell, Turcas Petrol ile gerçekleşen birleşmeyle Petrol Ürünleri ve Madeni Yağlar Perakende ve Ticari Satışlar segmentlerini % 70 Shell, % 30 Turcas Petrol ortaklığında kurulan Shell & Turcas Petrol A.Ş. çatısı altında yapılandırdı. Shell & Turcas Petrol A.Ş.'nin faaliyet alanında "Perakende Satışlar”, “Madeni Yağlar” ve “Rafineri ve Dağıtım” bulunmaktadır. “Enerji ve Gaz”, “Arama ve Üretim”, “Havacılık Satışları”, “Kimya Satışları” ve “Denizcilik Satışları” ise Türkiye’deki diğer Shell şirketlerinin ana faaliyet alanıdır.

Shell bayilik ve istasyon açma

Mesele bir kazan-kazan ortaklık kurmak: siz kişisel gelişiminizi azami seviyeye çıkarırken, biz sizin yeteneğinizden faydalanırız. Dünyanın dört bir yanında 130'dan fazla ülkede faaliyet göstererek, size çok çeşitli iş imkânları sunabiliriz. Dahası, ilerlemeniz için gereken tüm destek, fırsat ve eğitimleri almanızı sağlarız. Shell'in sunduğu çok çeşitli uzmanlık alanlarını incelemek isterseniz biizmle irtibata geçiniz.

 

Shell Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR