Sempre

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Ofis Mobilya Bayilikleri

Sempre Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : 50.000TL % 30

Sempre Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Sempre Bayilik Şartları

En Az 200m2 Düz Giriş Mağaza,mümkünse Mobilyacilar Bölgesinde

Sempre Bayilik Açıklaması

Sempre Hakkında

SEMPRE, ofis koltuk  sektörüne  tedarik ettiği yedek parçalarla  çözüm ortağı olarak uzun yıllar hizmet verdikten sonra , yürüttüğü ar-ge çalışmaları , edindiği bilgi ve deneyimler sonucunda  kalite, ergonomi , çevre  ve sorumluluk bilinciyle  2007 yılında ofis-mobilya sektöründe hizmet vermek üzere kurulmuştur.

1500 m2 kapalı alanda son  teknolojiye sahip  genç makine parkuru ve deneyimli personeli  ile iskeletten  poliüretan süngerine kadar  kendi tesisinde ofis makam koltukları, büro tipi personel çalışma koltukları, konferans , sinema koltukları, misafir bekleme koltukları, ofis kanepelerinden üreterek iç ve dış piyasaya  hizmet vermektedir.

Metal ayaklar, metal kollar ve metal mekanizmalar Metal bölümünde bulunan CNC makine ve Eksantrik Presler de üretilerek, kendi   bünyelerindeki elektro statik toz boya tesisinde yüksek kalitede  boyanarak sunulmakta ,  koltukların ahşap kısımları, kanepe iskeletleri dışarıya bağımlı olmadan kendi marangozhanesinde  kontrollü, kaliteli ve seri  olarak üretilmektedir.

Kendi bünyelerindeki  son teknoloji Yüksek Basınç Poliüretan Sünger Makinesi  ile koltuk iskeletlerine  özel kalıplarda enjekte ederek ürettikleri poliüretan sünger gövdelerinin  kullanıldığı ergonomik koltukların döşemeleri C - Kanca sistemiyle döşenerek estetik kazandırılmakta ve  pot oluşması önlenerek dayanıklılığı ve ömrü uzatılmaktadır. Koltuklarda kalitesiyle Dünya 2.cisi  Samhongsa  marka amortisörleri kullanılmaktadır.
SEMPRE  sahip olduğu ileri teknolojiyi ve bilgi birikimini  insan sağlığı ile birleştirerek ,  iş yeri ve ofislerde verimi arttıracak ,  ergonomik ve sağlıklı koltuklar üretmeye yönelik çalışmaları sonucunda  uzmanlarında onayladığı , konforun, tasarımın, fonksiyonelliğin bir arada olduğu evrensel estetik değerlerle de uyumlu, doğru pozisyonda oturmayı amaçlayan sağlıklı özellikle uzun süre masa başında görev yapan ofis çalışanlarında sık görülen bel ve boyun ağrılarının giderilmesi için bel destekli OSCAR koltuğu üreterek insan sağlığına verdiği önemi kanıtlamıştır. 

Uluslar arası platformda özel bir tasarımın ayrıcalığının farkında olarak  önem verdiği tasarım çalışmalarıyla kendi tasarımı dünya standartlarında ki  SİDE koltuğun patentini alarak ,  Dünya sektöründe örnek kuruluş olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Kaliteden ödün vermeden sunduğu hizmetlerle,  öncü çalışmaları sürekli yenilenen teknolojisiyle Satış sonrası verdiği hizmetlerde de , %100 müşteri memnuniyetini  ilke edinen SEMPRE ; ürünlerini  size özel , istediğiniz renklerde  3 yıl garantili üretmekte , size , çocuklarınıza , iş arkadaşlarınıza ve misafirlerinize sağlıklı , kaliteli , ilkeli ve tam zamanında sunmaktadır.  

Tekzen  nin tedarikçisi  SEMPRE ‘ yi  tercih edenlerin arasında Koç Holding, Nurol Bank, Hyundai ,Tekfen Holding, Aras Kargo  gibi Kuruluşlar bulunmaktadır.

Deneyimli, bilgili  çalışanları ,üstün teknik donanımı , yurt çapında yaygın bayileriyle  ve müşterilerinin desteğiyle SEMPRE ; isminden de anlaşılacağı gibi her zaman  birikimlerini  bilgileriyle harmanlayarak gelecek kuşaklara aktarmaktadır.
 

Sempre Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR