Sahilnet İnternet

SahilNet İnternet Bayilik Açıklaması

SahilNet İnternet Bayilik

SahilNet İnternet Bayilik Hakkında : SahilNET uzun yıllar süre gelen çalışmaların bir mahsulüdür. 2014 yılında BTK tarafından İnternet Servis Sağlayıcılığı, Altyapı İşletmeciliği, Sanal Mobil Şebeke ve Sabit Telefon Hizmetleri sunmak üzere işletmeci sıfatı kazanmıştır. 

SahilNet İnternet Bayilik ve Bayilik Şartları  

SahilNET, kurumsal telekom pazarında bireylere ve işletmelere, kendilerine özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan, telefon, toplu internet, kablosuz veri aktarımı, kurumsal wifi çözümleri, IP MPLS VPN (özel sanal ağ), veri merkezi ve barındırma hizmetleri sunan, Türkiye’nin bağımsız yeni nesil telekom operatörüdür. SahilNET’in, yaygın ve yüksek kapasiteli ulusal veri omurgası Türkiye’nin her bölgesindeki kişi ve kurumlara yüksek kalite ve yüksek güvenilirlikli hizmetleri verebilmek için tasarlanmıştır. SahilNET, yerel, ulusal ve uluslararası bağlantıları için büyük ölçekli fiber optik kablo tesis yatırımları gerçekleştirmiştir ve bu yatırımları sürdürmektedir. 

SahilNet İnternet Bayilik 

FİRMA İSMİ:SahilNET Telekomünikasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. 

BAYİLİK KATEGORİSİ:Telekomünikasyon 

KURULUŞ YILI: 2013 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 8

SahilNet İnternet Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Bayilik alacak işletme bölgeye bağlı olarak en az 2 montaj elemanı, 2 aktif pazarlama elemanına istihdam sağlamalı. Pazarlama ve montaj ekiplerinin SahilNET kurumsal kimliğine uygun giydirilmiş 2012 model ve üzeri ayrı araçları bulunmalı. Yine SahilNET kurumsal kimliğine uygun tasarlanmış, SahilNET'in onay vereceği bir mevkii 'de bulunan ve 35m2 üzeri bir satış ofisi kiralamalı. SahilNET, bayii'nin satış yaptığı her bir müşteri için, müşterinin hizmet süresi boyunca her ay vergiler dahil net satış tutarından %10-%20 arasında aylık prim verecek. SahilNET altyapı ve reklam giderleri için bölgeye bağlı olarak 25.000 TL ila 150.000 TL arasında ilk yatırım maliyetini bayiden talep ediyor. 

BAYİLİK DESTEKLERİ: EĞİTİM DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ.

SahilNet İnternet Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR