Ri̇bat Grup Yapi Teknoloji̇leri̇ Anoni̇m Şi̇rketi̇

Bir Ribat Grup A.ş. Yatırımı Olan Ribat Panel, Grubun Yapı Malzemeleri Sektöründe Kaliteli Ve Yenilikçi Ürünler Üretme Hedefi Doğrultusunda Üretilmektedir.

RİBAT GRUP YAPI TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ Bayilik Maliyeti

1 - 5.000 *
* HİÇ BİR ÜCRET ALINMAMAKTADIR

RİBAT GRUP YAPI TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

RİBAT GRUP YAPI TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ Bayilik Şartları

İnşaattan Anlayan Her Kes İle Çalışabiliriz.

RİBAT GRUP YAPI TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ Bayilik Açıklaması

RİBAT GRUP YAPI

Bir Ribat Grup A.Ş. yatırımı olan Ribat Panel, grubun yapı malzemeleri sektöründe kaliteli ve yenilikçi ürünler üretme hedefi doğrultusunda üretilmektedir.

Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen grubun misyonu; yenilikçi, kaliteli ve sağlam yapı malzemeleri üreterek ülkemizin inşaat sektörünün daha rekabetçi olmasına ve yapı kalitesinin artmasına katkıda bulunmaktır.

ÖZELLİKLER

Ribat Panel'in tuğlayı ve mantolamayı ortadan kaldıran tasarımı hazır bloklar halinde üretildiğinden montajı çok kolaydır. Pratikliği, inceliği, sağlamlığı ve esnekliği sayesinde inşaat maliyetini düşürürken yapı kalitesini ve ömrünü artırır.

AVANTAJLAR

Ribat Panel özel yapısı sayesinde birçok farklı yapı malzemesinin sunduğu avantajı tek başına sunar ve tek kalemde birçok işin aynı anda çözülmesini sağlar. Böylece inşaatlarda hem zamandan hem  de maliyetten yana çok büyük avantajlar sunar.

RİBAT GRUP YAPI TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR