Proturk Profil

Proturk Profil Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Proturk Profil Bayilik Şartları

50.000 Tl Sermaye Ve Satışta Kullanılmak üzere Binek Otomobil.

Proturk Profil Bayilik Açıklaması

HAKKIMIZDA

PROTURK PROFİL SANAYİ İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. olarak, İstanbul Kıraç’ta Paslanmaz Çelik Yapı Ürünleri konusunda tamamı ” kendi üretimimiz ” olan ürünlerin, yurt içi ve yurt dışına pazarlama faaliyetlerini sağlamaktayız.
Makine ve kalıp parkurunu hızla geliştirmekte olan firmamız, yılda 720 ton paslanmaz çelik işleme kapasitesine sahiptir.
PROTURK sektörünün vazgeçilmezi haline gelen paslanmaz çelik yapı malzemeleri konusunda “üretici” firmadır. Firmamız aynı zamanda dış cephe mantoloma işlerinde kullanılan fileli köşe profilini de kendisi üretmektedir.
Üretiminin büyük bir bölümünü yurt dışı pazarlarına ihraç eden firmamız, ülkemize önemli bir döviz girdisi sağlamakta ve yurt için de sözleşmeler yaptığımız lojistik firmalar aracılığı ile en uzak noktaya 2 gün içerisinde ekonomik olarak ürün teslimatı yapabilmektedir.
PROTURK ekibi olarak çalıştığımız firmaları müşteri değil “ İş Ortağı ” olarak görüp, menfaatlerini korumak için sürekli ürün yelpazemize ekonomik ve kullanışlı ürünler eklemekteyiz. Yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen seramik fuarlarına katılım göstermekte ve ARGE departmanımız ile sürekli yenilik için aralıksız çalışmaktayız.


VİZYONUMUZ

Proturk Profil sektöründe ,uluslar arası standartlara uygun ve sektöründe kabul görmüş firmalar ile çalışarak, müşterilerimizin isteklerine “profosyonel yaklaşımlar,akılcı çözümler” bulmak için çalışıyor.

Proturk Profil Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR