Prac Drink

Prac Drink Bayilik Açıklaması

Prac Drink Bayilik

Prac Drink Bayilik Hakkında Firma Tanıtım Yazısı : Prac Drink ( pratik çay ve kahve ) Yeni nesil çay ve kahve satışı için ALT bayilikler verilecektir. Kahve içmek istediğinizde pracdrink kahve bardağı daima sizinle… Pratikkahve.com hazır gıda sektöründe faaliyet gösteren, hayatınızı kolaylaştıran ürünler tasarlayan ve üretimini yapan bir firmadır. PracDrink markası tanıtım ve satış sitesi olarak yayın hayatına başlamıştır. Çay ve kahve hayatımızın her alanında hızlıca tüketilen ürünlerdir.

 Prac Drink Bayilik ve Bayilik ŞartlarıGeliştirdiği pratik cay ve kahve bardağı ile PracDrink sıcak içecek keyfinize farklı bir yaklaşım getirerek pratik, hızlı, güvenli, çevre dostu ürünleriyle hayatınıza değer katmaktadır. Siz müşterilerimizin çalışan ve konuklarının kısa molalarında sıcak içecek ihtiyaçlarını gidermeleri ürünlerimiz ile çok daha pratik, hızlı ve keyifli hale geliyor. “Çay içmek için tek ihtiyacınız sıcak su.!” Yüksek maliyetli çözümlerden sizi kurtaran, sağlıklı, kaliteli ürünlerimizle çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Diğer çay ve kahve hazırlama yöntemlerine göre çok daha pratik olan pracdrink, hayatınızı kolaylaştıran ürünler tasarlamaya devam ediyor… Pracdrink ürünleri; Bireysel müşterilerimiz için de çok pratikçözümler sunmaktadır, kendi iş yerinizde, evinizde, home ofisinizde, arkadaş toplantılarında, piknikte ve hatta kendi aracınızla seyahat ederken bilepratik, kaliteli, hızlı ve sağlıklı bir şekilde çay ve kahve keyfi yaşayabilirsiniz. 

Firma ismi: Cihad Gıda Elektronik ( PRAC DRİNK ) Bayi - Franchise Şube Sayısı: 3 Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama

Prac Drink Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Türkiye de üretilen pratik çay ve kahvlerin BÖLGE ANA BAYİSİYİZ. Kütahya, Afyon, Uşak, Isparta, Burdur, Denizli bölgelerinde tüm kurum ve kuruluşlara satışını üstlenecek GELECEGİN EN GÜZEL İŞLERİNDEN BİRİ OLAN pratik çay ve kahvenin alt bayiligi verılecektır. 

YATIRIM MALİYETİ: 30.000 - 50.000 ARASI SERMAYE MİN 2 ADET PAZARLAMA ARACI 3 ARAÇ SEVKİYAT ARACI OLABİLİR.

 

Prac Drink Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR