Power 1

Power 1 Modifiye Sprey Ürünümüz Türkiye Ve Avrupa’da Rakip Tanımayan Emsalsiz Bir Üründür.p1 Ultra Sprey Bu Güne Kadar Çıkaramadığınız Leke, Kir, Yağ Yada Temizleyemediğiniz Onlarca Farklı Alanda..

POWER 1 Bayilik Maliyeti

10.000 - 25.000 *
* BULUNDUĞUNUZ İLDE SADECE BİR PANELVAN ARAÇ VE 15.000 TL'LİK BİR SERMAYE İLE DÜNYANIN EN GÜÇLÜ TEMİZLİK ÜRÜNLERİ POWER 1 BAYİSİ OLUN.

POWER 1 Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

POWER 1 Bayilik Şartları

Bayilik İçin Herhangi Bir Bayilik Bedeli Ya Da İsim Bedeli İstenmemektedir.
Bulunduğunuz İlde Ana Bayilik Almak İçin  sadece Bir Panelvan Aracınıza ürün Görsellerini Giydirmek Ve 15.000 Tl Lik ürün Alımı Yeterli Olmaktadır.

POWER 1 Bayilik Açıklaması

Power 1 Modifiye sprey ürünümüz Türkiye ve Avrupa’da rakip tanımayan emsalsiz bir üründür.  P1 ultra sprey bu güne kadar çıkaramadığınız leke, kir, yağ yada temizleyemediğiniz onlarca farklı alanda anında görebileceğiniz sonuçlar elde edersiniz.

Etkili formülü sayesinde,özellikle sanayideki ağır yağ ve kimyasal lekeler, ev hanımlarının evde sıklıkla karşılaştığı günlük lekeler için mükemmel sonuçlar verir. Power 1, bu kadar iddialı gücü  içerisinde bulunan hammaddelerin sinerjik etkisinden almaktadır. Formül yapısında kullanılan özel hammaddeler Sabuncuoğlu Kimya A.Ş ve akredite labaratuvarlarda 10 yıllık bir birikimin sonunda elde edilmiştir.

Türkiyede Üzerine % 100 memnuniyet garantisi yazma cesaretini gösterebilen ilk ve tek üründür.

POWER 1 Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR