Posto Tasarım

Posto Tasarım Bayilik Açıklaması

Posto Tasarım, Baskı, Kargo paketleme Türkiye'de bir ilk  Posto, Küçük ve Orta ölçekli işletmelerin en iyi iş ortağı olma ve tüm ihtiyaçlarını tek elden profosyenelce giderilmesini sağlamak amacı ile 12.12.2012 de izmirde kurulmuştur. Tasarım, Baskı, Kopyalama, Kargo ve Paketleme alanında hizmet veren Posto, Herbiri milyar dolarları aşan farklı sektörleri harmanlayarak tüm müşterilerin onayını alan mükemmel bir iş konsepti oluşturmustur.

Tüm dünyada kanıtlanmış olan bu iş konsepti Posto ile Türkiyede. İlk Franchise şubesini Muğlada açacak olan Posto, Başta izmir, istanbul, Ankara, bursa ve ege bölgesi illeri olmak üzere Turkiye geneli Bayilikler verecektir. ÖNÜMÜZDEKİ YILLARDA ADINDAN SIKÇA BAHSETTİRECEK OLAN POSTONUN ŞUBESİ OLMAK İÇİN ACELE EDENİZ. BULUNDUĞUNUZ BÖLGE FIRSATINI KAÇIRMAYIN.

BAYİLİK KATEGORİSİ: Kopya Merkezi ve Kargo-Paketleme KURULUŞ YILI: 2012 BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 1POSTONUN AVANTAJLARI:

 1-)TÜRKİYEDE İLK. DÜNYADA KANITLANMŞ İŞ MODELİ

2-)%100 MÜŞTERİ ONAYLI İŞ KONSEPTİ.

3-)TOPLAM DEĞERLERİ MİLYAR DOLARLARI AŞAN SEKTORLER

4-)TREND SEKTÖRLERİN MÜKEMMEL HARMANI

5-)DÜŞÜK YATIRIM YÜKSEK KARLILIK. %100 ÜZERİ KAR.

6-)İLK 10 YATIRIMCIYA İSİM HAKKI BEDELİ YOK.

7-)NİTELİKLİ ELEMAN TEMİNİ

8-) EĞİTİM VE TEKNİK SERVİS DESTEĞİ.

9-)E-TİCARET DESTEĞİ Mağazanın açılacağı yer iş yerlerine , okullara, devlet kurumlarına veya alişveriş yerlerine yakın olmalı. Küçük mağazalar icin en az 60, büyük mağazalar icin en az 100m2 olmalıdır. İş yeri açacak kişilerin yeterli sermayeye sahip olmaları ve Tc vatandaşı olmaları gereklidir. Franchise sahibinin iş yeri sahibi olması veya yöneticilik geçmişi olması tercih edilir. İş yeri sahibin işi bilmesi ZORUNLU DEĞİL ancak iş takibi ŞART. POSTO, gerekli eleman ve eğitim desteğini sağlayacaktır. 

VERİLEN HİZMETLERKARGO&PAKETLEME : Yeni nesil Kargo Store: Posto Türkiye' de kargo anlayışını değiştiriyor.Modern hizmet anlayışı, uygun fiyatları ve farklı mizacıyla sizin hizmetinizde. Ofis içerisinde bulunan paketleme makineleri ve malzemeleri aracılığıyla tüm ürünlerinizi paketletebilir, dilerseniz ürünlerinize özel koli ve koruma mekanizmaları yaptırtabilirsiniz.

Çok özel bir eşyanızın taşınma esnasında kırılmasından mı korkuyorsunuz, paketlemede sıkıntımı yaşıyorsunuz? Posto ile tanışın.. Posto anlaşmalı olduğu kargo firmaları aracılığı ile farklı kargo firmalarını bir ofis içerisinde sunmaktadır. Böylece Posto müşterileri dilediği firma ile ücret farkı ödemeden ürünlerini gönderebilmektedir. 

TASARIM : Posto logonuzu, sloganınızı, kartvizitinizi, zarfınızı sizin ile iletişimi maximum seviyede tutarak tasarımlarını gerçekleştiriyor. Logo Tasarımı Kartvizit Tasarımı Broşür Tasarımı Katalog ve e-katalog Tasarımı Zarf Tasarımı Antetli Kağıt Tasarımı Web Sitesi Tasarım, Yazılım ve Geliştirme E-Ticaret Sitesi Tasarım, Yazılım ve Geliştirme İçerik Yönetim Sistemi (CMS) 

BASKI: İÇ ve DIŞ MEKAN BASKILARI: İsterseniz iş yerinizin reklam görsellerinin baskılarını isterseniz evinize çok özel duvar kağıdı, tablo gibi dekoratif ürünleirn baskılarını alabilirsiniz Branda Folyo Cam giydirme Kanvas Duvar Kağıdı Dekota/Fotoblok Üzeri Baskı Kuşe

KURUMSAL KİMLİK BASKILARI: Kartvizit Broşür/El İlanı Zarf Katalog Antetli kağıt Karton Çanta Makbuz 

ÖZEL GÜN BASKILARI : Baby Shower Doğum Günü Kına Gecesi Mevlid Diş Buğday 

FOTOKOPİ ve OZALİT BASKI: Normal, parlak, mat, karbon ve dokulu kağıt çeşitlerinde 80 gr.’dan 300 gr.’a kadar renkli ve siyah beyaz fotokopi çekim imkanları sunuyor 

KART SİSTEMLERİ İCİN BASKI Firma tanıtım kartları Personel görevli kartı Üye kimlik kartı Fatura krtı Giriş kartları İndirim ve promosyon kartları Kart askı ipleri Kart askı zincirleri Kart klipsleri 

PROMOSYON ÜRÜNLERİ VE OFİS GEREÇLERİ T-Shirt Ajanda Tabak Kupa Şapka Mouse Pad Kalem Üzeri Bardak Altığı Yastık Anahtarlık Metal İsimlik Plaket ve Ofis Gereçleri 

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Postonun Franchise Pakeleri 3 farklı paketlerden olusmaktadır.

PAKET1 Posto Belde; 25,000TL Yatırım + 9.000 isim hakkı + 20.000TL kasa Çalışan sayısı: Min 1+1 Min Mağaza Büyüklüğü: 50m2 Nüfüsun az oldugu yerler hedeflenmektedir. Bu Pakette Mağaza içi verilecek hizmetler : Kargo- Paketleme, Fotokopi-Fax hizmetleri, Kırtasiye - Ofis gereçleri, Anında Vesikalık-Fotograf Baskı. Bu pakette yatırımcı, merkez mağzdadan tedarik edeceği ürünleri sergileyebilir. veya Posto PFT nin uygun gordugu bazi ek hizmetler verebilir. 

LK 10 BAYİDEN İSİM HAKKI ALINMAYACAKTIR PAKET 2: Posto İlçe : 75,000TL + 25000TL isim hakkı + 40000TL Kasa Nüfüsun daha yoğun olduğu belde ve ilçeler için geçerlidir. Çalışan sayısı : Min 2 Min Mağaza Büyüklüğü: 80m2 Mağaza içi verilen hizmetler: Paket 1e ek olarak, bazı ozalit ve renkli-renksiz kopyalama hizmetleri. Tasarım hizmetleri, Bazı ciltleme hizmetleri. Ayrıca yatırımcı, merkez mağazdadan yada en yakın buyuk mağazadan tedarik edeceği ürünleri sergileyebilir.Veya isteğe veya talebe gore yatırımı artırabilir.

İLK 10 BAYİDEN İSİM HAKKI ALINMAYACAKTIR PAKET 3: POSTO PROFOSYONEL : (175.000TL) yatırım+ 25.000TL isim hakkı+ 50.000TL kasa. Tum iller ve nufusun yoğun oldugu ilçeler hedeflenmektedir. Çalışan sayısı: min 2+1 Min mağaza büyüklüğü: 100m2 

İLK 10 BAYİDEN İSİM HAKKI ALINMAYACAKTIR VERİLEN HİZMETLER: Sahip oldugu profosyonel makinalarla tüm baski ve ciltleme hizmetleri mağaza icinden tedarik edilmekte. 

BAYİLİK DESTEKLERİ: PERSONEL DESTEĞİ EĞİTİM DESTEĞİ PAZARLAMA DESTEĞİ BÖLGE KORUMASI YER SEÇİMİ REKLAM DESTEĞİ 

Posto Tasarım Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR