Porta Doors

Porta Doors Bayilik Açıklaması

Porta Doors Bayilik

Porta Doors Bayilik Hakkında Firma Tanıtımı : Firmamız Tkm ltd.şti. Avrupanın lider kapı firması Porta Doors un Türkiye tek yetkili Distribütörüdür. Porta Doors merkezi Polonyadır. 30 ülkede distribütörlüğü vardır. 100 satış noktası bayii mevcuttur. Porta Doors Bayilik TKM DOORS 

Firma İsmi : Porta Doors Türkiye Dist. 

Bayilik Kategorisi :İnşaat Bayilikleri 

Kuruluş Yılı : 1992 

Bayi Sayısı : 100

Porta Doors Bayilik Şartları

Bayilik Şartları : Başlangıçta bayilik paketi alınması, Diğer detaylar bayilik talep eden firma ile görüşülecektir. Bayilik talep eden firma ile işleyiş. ÖN talep telefon görüşmesi, maille firmanın kendini ve firmasını tanıtması, istihbarat çalışması, ön sözleşme, yer belirleme, nihai bayilik sözleşmesi ve kurulum. 

Bayilik Destekleri :Bayinin showrom malzemeleri, standtlar, kapı kasaları, kapılar ve iç mimar yönetiminde dizaynı, wap desteği, personel eğitim desteği, katalog ve broşür desteği, 

Bayilik Yatırım Maliyeti : Ortalama 30.000 euro'dur. 

TKM Doors Ürünler

  • İÇ KAPILAR
  • DIŞ KAPILAR
  • HASTANE, OTEL KAPILARI
  • YANGIN KAPILARI
  • KAPI AKSESUARLARI

TKM Doors Hakkında : Denizli’de kurulan firmamız kapı sektöründe hizmet vermekte olup, bir çok projede firmaların çözüm ortağıdır. Avrupa kapı markası olan PORTA DOORS firmasının Türkiye’deki tek yetkili distribütörüdür. İç kapı, bina giriş kapıları, hastane ve otel kapıları firmamızın satışa sunduğu ürünlerden bazılarıdır. 

TKM Doors Bayilik almak isteyenler için bu TKM Doors Bayilik Başvuru Formu linke tıklayarak TKM Doors Bayilik Başvurusu yapabilirsiniz.

 

Porta Doors Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR