Popin

Popin Bayilik Açıklaması

Popin Bayilik

Popin Bayilik Hakkında : Popin, sizleri tanıdığınız, bildiğiniz lezzetleri farklı tatlarla daha da keyifli hale getirmeye davet ediyor. Patlamış mısırın tatlı ve tuzlu aromalı çeşitlerini, meyve aromalı pamuk şekerleri ve dilediğiniz tatlarla buluşan nefis yumuşak gofretleri sizlerin beğenisine sunuyor!  

Popin Bayilik ve Bayilik Şartları Popin, doğala özdeş aromalar kullanarak keyifli atıştırmalıkları hem daha lezzetli hem de daha besleyici hale getiriyor. Böylelikle Türkiye Popin'le birlikte Sağlıklı Abur Cubur kavramını Türkiye'yle tanıştırıyor. Sevdiğiniz tatları daha da sevdirerek ve çeşitlendirerek sizin için vazgeçilmez olacak! Gülümseten farklı tatlar sizleri de mutlu edecek. Popin, bir Gülenyüz Gıda Ltd. Şti. kuruluşudur.

Popin Bayilik Şartları ve İçeriği

Popin, herkese gülümseten farklı tatları ulaştırma vizyonu doğrultusunda, franchising olanakları sunmaktadır. Türkiye'yi yeni ve sağlıklı tatlarla tanıştırmanın verdiği ayrıcalık ve sorumlulukla, popin, franchising sistemini uygularken ürün kalitesini ve farklılığını sürekli kılmak ve müşteri memnuniyetini öncelik olarak belirlemiştir. Bu doğrultuda, gerekli hassasiyeti gösterecek ve gerekli emeği sarf edebilecek girişimcileri desteklemektedir.

Franchise hakkı alan işletmelere;

  • Mekan ve mimari
  • Pazarlama ve iletişim
  • Üretim ve kalite

konularında destek araçları sunulacaktır.

Popin Bayilik Ürünleri

Popin Fluff : Pamuk şeker hiç bu kadar renkli ve meyve tadında olmamıştı. Rengimizi meyvelerin doğallığından alıyoruz. 

Popin Cruff : Tatlı mı? Baharatlı mı? Peynirli mi? Her zevke uygun seçeneklerimizle patlamış mısırın keyfini yaşayın. 

Popin Goff : İçi yumuşacık gofret, dışı taptaze ılık çikolata.

 

Popin Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR