Pony Yatak

Pony Yatak Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Pony Yatak Bayilik Açıklaması

HAKKIMIZDA

1979 yılından beri yatak ve ev tekstili sektöründe faaliyet gösteren Pony Yatak, üretimini 8.000 m2lik alanda gerçekleştirmektedir. Bünyesindeki 110 çalışanı ve sahip olduğu yıllık 90.000 adet yatak, 40.000 adet baza üretim kapasitesi ve sürekli gelişim misyonuyla, sektöründe farklılaşan bir firmadır.

Toplam üretiminin %15'ini ihraç eden Pony Yatak, Türkiye çapında 230 farklı noktaya hizmet vermektedir. Aynı zamanda, pek çok otel ve resmi kurumun tedarikçisidir. Sahip olduğu 37 yıllık üretim deneyimi ile kalite politikasından ödün vermeden, istikrarlı bir biçimde ürün çeşitliliğini arttırmaktadır. Pony Yatak, müşterisinin değişen ihtiyaç ve taleplerine hassasiyet gösteren bir şirket olarak, kişiye özel tasarım ve üretim de gerçekleştirmektedir.

Günümüz teknolojisini izleyen ve geleceğin ihtiyaçlarını doğru olarak öngörebilen Pony Yatak, teknoloji yatırımlarını, çevreye saygılı ve duyarlı olma prensibi doğrultusunda geliştirmektedir.

Özgün tasarımlarını, konfor, ergonomi ve dayanıklılık kavramları ile birleştiren Pony Yatak, uyku kalitesi ve uyku sağlığının insan yaşamındaki önemini bilerek tüm bu beklentileri karşılayacak geniş bir ürün yelpazesini tüketici ile buluşturuyor

Ürünlerini etkin, hızlı ve ekonomik bir biçimde tüketiciyle buluşturmayı hedefleyen Pony Yatak; yenilikçi, çağdaş ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile online alışveriş sitesiyle de hizmetinizde.

MİSYON

Mutlak müşteri memnuniyeti ile yüksek standartlarda üretimde kaliteli hizmet bizim vazgeçilmez değerlerimizdir. Dinamik hızlı güvenilir ve rekabetçi ekibimizle en kaliteli ürünü en hızlı şekilde müşterilerimize ulaştırarak AR-GE çalışmalarıyla sürekli gelişimi aramaktır.

VİZYON

Sürekli gelişim ilkesi ile mevcut ve hedef müşterilerimiz ile; Uzun süre beraberlik sağlamak, teknoloji konusunda lider, kaliteli hızlı güvenilir ve tam zamanında hizmet hedefiyle çevreye duyarlı mükemmel uyku isteyen herkesin aklındaki tek marka olmaktır.

Pony Yatak Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR