Platek Makine

 Platek Makine Bayilik Açıklaması

2014 yılında büyüme hızını artırmak isteyen Platek Makine, bayi ağına katacağı yeni iş ortaklarına yüksek kazanç ve verimli bir iş ortamı vaat ediyor. Schmidt, Kieselmann, Jung, Packo ve HST gibi dünyaca ünlü birçok firmanın Türkiye Distribütörlüğünü yıllardır başarıyla sürdüren Platek, her geçen gün büyüyen organizasyon yapısını yeni iş ortaklarıyla geliştirmek istiyor.

 Platek Makine Platek Makine Genel Müdürü Murat Orman, özellikle plakalı eşanjör ve pompa satışı konusunda Anadolu’daki potansiyel müşterilerine ulaşabilecek firmalar ile verimli bir iş ortaklığına gitmek istediklerini belirtti. 2014 yılı içerisinde satış ve hizmet kalitesini önemli oranda artırmak istediklerini kaydeden Orman, “Aramıza katılacak yeni bayilerimizin birçok konuda destekleyicisi olacağız. Onlara elimizden gelen her türlü yardımı yapmaya hazırız. Bu yıl hedeflerimiz çok büyük. Bize dinamizm katıp bizimle birlikte büyümek isteyen yeni iş ortaklarımızı aramızda görmekten mutluluk duyacağız” dedi.

Platek Makine’nin vereceği yeni bayilikler için daha detaylı bilgi almak için firmaya aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz… 

 Platek Makine Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR