Piu Piu Oyuncak

Özce Grup Markalarından Biri Olan Piu Piu Oyuncak, Türkiye Geneline Bayilik Veriyor.

Piu Piu Oyuncak Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* Piu Piu Oyuncak bayilik açmak için gereken yatırım bedeli 100 bin TL dolaylarındadır. Firma bayilerinden franchise bedeli istememektedir.

Piu Piu Oyuncak Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Piu Piu Oyuncak Bayilik Şartları

Avm’lerde Ya Da İşlek Caddelerde Yeterli Alana Sahip İşletme Bulmak
Ürün Takibi Yapabilmek, Analitik Düşünmek
Müşteri Odağında Hizmet Vermek
Personel Seçimine özen Göstermek

Piu Piu Oyuncak Bayilik Açıklaması

Piu Piu Oyuncak Bayilik

Oyuncak bayiliği veren firmalar girişimcilerden giderek daha fazla ilgi görmeye başlıyor; çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimlerinde oyuncakların rolü anlaşıldıkça bu sektör canlanıyor. Özce Grup markalarından biri olan Piu Piu Oyuncak firması da en çok talep gören bayilik veren firmalar arasına girmeyi amaçlıyor. Farklı yaş gruplarına hitap eden çeşitli oyuncakları ile en kaliteli ürünleri hedef kitlesiyle buluşturan marka; çocukların hayatına renk katma misyonunu benimsiyor. 

Piu Piu Oyuncak bayiliği alan girişimciler işletmelerinde farklı markaların ürünlerini sunarak her bütçeye hitap edebilme şansı yakalıyor. Okul öncesi oyuncakları, bebek gelişim ürünleri, pelüş oyuncak modelleri, hobi ve spor ürünleri, oyuncak arabalar, lisanslı ürünler ve hatta büyükler için oyun setlerinin sunulduğu Piu Piu Oyuncak franchise mağazaları 7’den 70 herkesin uğrak noktası olacak özellikleri taşıyor. 

Siz de oyuncak sektöründe bayilik almak istiyorsanız Piu Piu Oyuncak bayilik şartları ve Piu Piu Oyuncak bayilik ücretleri hakkında yazımızı okuyarak bilgi edinebilirsiniz. 

Piu Piu Oyuncak Bayilik Şartları

Piu Piu Oyuncak bayilik almak isteyen girişimcilerin ilk olarak firma ile irtibata geçmesi, Piu Piu Oyuncak bayilik başvuru formu doldurması gerekiyor. Firma bayilik vereceği girişimcilerin müşteri odağında hizmet sunmasını ve müşterileri ürün satışı sırasında en doğru şekilde yönlendirmesini istiyor. Bilinçli oyuncak tüketiminin öneminin farkında olarak firma kendini temsil eden girişimcilere eğitim veriyor ve sürekli gelişim ilkesinin girişimciler tarafından da benimsenmesini istiyor. 

Piu Piu Oyuncak bayilik almak için alışveriş merkezlerinde, yaya trafiğinin yoğun olduğu merkezlerde ve caddelerde işletme bulunması şartı aranıyor. Firma seçilecek lokasyonun konumuna marka imajının korunması adına önem gösteriyor. Seçilen lokasyonun m2 kriterleri net olarak belirtilmiyor, firmanın önceliği satılacak ürünlerin rahat bir şekilde sergilenebilmesi adına yeterli alana sahip olunması olduğu biliniyor. 

Piu Piu Oyuncak bayilerinden franchise isim bedeli talep etmiyor. Piu Piu Oyuncak mağazası açmak için yaklaşık 100 bin TL tutarında bir sermayeye ihtiyaç duyuluyor. 

Piu Piu Oyuncak franchise görüşmeleri tamamlandıktan, yer seçimi yapıldıktan sonra şube açılışı için yaklaşık 15 günlük bir süre gerekiyor. Bu süre sonunda yeni işletme faaliyetlerine başlayabiliyor. 

Piu Piu Oyuncak Bayilik Avantajları

Piu Piu Oyuncak bayilik almanın en büyük avantajı hitap edilen kitle ve bu kitlenin hassasiyetidir. Bebeklere ve çocuklara; yaş gruplarına özel oyuncaklar sunan marka ebeveynlerin beğenisini kazanmaktadır. En kaliteli markaların satış imkanını alan Piu Piu Oyuncak bayileri çapraz satış şansıyla da karşılaştığından karlarını maksimize edebilmektedir. 

Piu Piu Oyuncak bayilik alan girişimcilere destekleri ile de avantajlar sunmaktadır. Pazarlama desteği, proje desteği, eğitim desteği, yer seçimi ve bölge koruması destekleriyle bayilerinin rekabet gücünü arttırmayı hedefleyen marka; bayilerini koruyan tavrıyla yatırım isteğini arttırmaktadır. Pazarda rekabet gücü kazanmak ve yatırımlarının geri dönüşünü yaklaşık 12 ayda almak isteyen girişimciler Piu Piu Oyuncak bayiliklerinin karlılığını yaşayabilirler. 

Siz de oyuncak bayiliği veren firmalar arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız franchise bedeli istemeyen Piu Piu Oyuncak firmasını tercih edebilirsiniz. Geniş ürün çeşitliliği, güçlü marka imajı ve yükselen marka bilinirliği sayesinde yatırımcılarına yüksek kazanç sağlama fırsatı tanıyan Piu Piu Oyuncak markasının temsilcisi olarak düzenli bir gelir elde edebilirsiniz. 

 

Piu Piu Oyuncak Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR