Parkelam

Parkelam Bayilik Açıklaması

Parkelam Bayilik

Çamsan Parkelam Bayilik - Parke Bayilikleri 

PARKELAM, 1997 yılında Türkiye’de üretilen ilk LAMİNAT PARKE ürünü özelliği ile günümüzde sahip olduğu kaliteli, sağlıklı, estetik ve dekoratif ürün nitelikleri ile sektörünün öncüsü olan ÇAMSAN ENTEGRE AĞAÇ SAN ve TİC. A Ş. tarafından piyasaya sunulmaktadır. LAMİNAT PARKE bir zemin döşeme ürünüdür. En kısa tanımı ile HDF (YÜKSEK YOĞUNLUKTA LİF LEVHA) levhaların emprenye edilmiş dekor kağıtlarıyla kaplanması ve spesifik detaylarında ebatlandırılması sonucu üretilir. Ülkemizde üretilen ilk laminat parke markası olma özelliğine sahip ”PARKELAM Laminat Parke”; üreticisi ÇAMSAN ENTEGRE AĞAÇ SANAYİ VE TİCARET A Ş.’nin sektöründeki yıllara dayanan tecrübesi, deneyimli üretim kadrosu, kullandığı yüksek teknoloji, yetkin ve geniş satış ağı ile farklılığını her adımda sizlere hissettirecektir. 

Parkelam Parkenin Özellikleri Parkelam Laminat parke dayanıklıdır, yaşam kalitenizi yükseltir, hijyeniktir, çevre dostudur. Ev kimyasallarına, basınca, çizilem ve darbelere karşı dayanıklıdır. Kolay temizlenebilir, sağlıklı, estetik ve hijyenik yapısıyla Parkelam Laminat Parke, kaliteyi ve şıklığı kusursuz tasarımında birleştirmektedir. Parkelam Platinum ile evinizin havasını değiştirin, ufak bir dokunuşla hayal ettiğiniz stili yaratın. Orijinal ahşap görünümlü estetik tasarımı, eşsiz performans özellikleri, geniş renk ve stil seçenekleri ile yaşam alanlarınız için tarzınıza en uygun zemini Parkelam Platinum’da bulacaksınız. Suya, lekeye, aşınmaya karşı üstün direnci ve ileri teknolojisi ile zeminleriniz yıllar boyunca muhteşem kalacak. Türkiye’nin ilk laminat parke markası Parkelam 1997′den beri yenilikçi tasarımları ve yüksek teknolojisi ile zeminleriniz için arzu ettiğiniz görüntü ve performansı yakalamanızı sağlıyor.

Endüstri lideri ürünleri, benzersiz garanti ve müşteri hizmetleri ile sunuyor. Parkelam’ın en yüksek kalitedeki serisi Platinum’un 10 mm kalınlığındaki yapısı yere daha sağlam basmanızı sağlar, senkronize yüzeyi ve derzli yapısı sayesinde ağaç dokusunu çok daha iyi hissedebilirsiniz. AC4 Sınıf 32 aşınma ve darbeye dayanıklılığı, renk ve desenlere uygun geniş süpürgelikleri Platinum serisini benzersiz kılar. Doğal ahşap görünümlü, geniş renk ve stil skalasına sahip laminat parke ürünlerimiz tasarım ekibimiz tarafından her zevke ve ihtiyaca göre özenle ayrı ayrı tasarlanır. Modern ve klasik renklerden oluşan, ultra gerçekçi görünüm sağlayan geniş koleksiyonumuz evinizde sıcak ortamlar yaratır. Çamsan Parkelam Parke Bayiliği almak isteyen girişimciler aşağıdaki irtibat numaralarından firma ile iletişime geçerek Parkelam BayilikParkelam Bayilik Şartları hakkında daha detay bilgi edinebilirsiniz.

 

Parkelam Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR