Panbörekpress

Panbörekpress Bayilik Açıklaması

Panbörekpress, Börekte Bayilik Veriyor

Panbörekspress kurulduğu günden bu yana bayii ağını, franchising sistemi çerçevesinde başarıyla genişletmeye devam ediyor. Yurt içinde 2012 yılı sonuna kadar 50 şubeye ulaşmayı hedefleyen Panborekspress, 2013 yılında Avrupa’da; Almanya, Hollanda, İngiltere, Belçika, İtalya ve Fransa Ortadoğu’da; Irak, Mısır, Suriye, Ürdün, Lübnan, Irak, İran,S. Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri’nde ve Türki Cumhuriyetlerinde de yeni yatırımlar yaparak şube ağını arttırmayı hedefliyor.

Panbörekpress Bayilik Başvurusu ve Başvuru Formu

İnternet sitemizde bulunan Bayilik Başvuru Formu’nu eksiksiz olarak doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Panbörekpress Bayilik Başvurusu için bu başvuru formu linke tıklayarak Panbörekpress Bayilik Başvuru Formunu doldurunuz.

Panbörekpress Bayilik İletişim Bilgileri

Adres : Battal Gazi Mah. Şark Cad. AYTOP Gıda Sanayi Sitesi H Blok No : 18 Sultanbeyli - İSTANBUL 
Panbörekpress Bayilik Panbörekpress Bayilik Hakkında : Müşteri odaklı çalışmaları ile PBX® Panborekspress®, markasını oluşturan Gün Gıda® İç ve Dş. 2005 yılında kuruldu.Kalitesinden ödün vermeden her türlü yeniliği ve teknolojiyi kullanan Panborekspress®, Türkiye'de ”paket servis börek” kategorisi ile bir ilke imza atmıştır. Bu anlayış ise Panborekekspress®’in en büyük farkıdır. Böreğin, klasik tatlarının yanı sıra farklı malzemelerle de lezzetli olabileceğine inanarak "ekspress ve lezzetli börek" hizmeti ile kısa zamanda markalaşan Panbörekspress® şimdi de girişimciler için doğru bir franchise fırsatı sunuyor.

Panbörekpress Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR