Pakpen

Pakpen Bayilik Açıklaması

Pakpen Bayilik

Pakpen 2015 yılına kadar her yıl yaklaşık yüzde 40 oranında büyümeyi hedefliyor ve Türkiye genelinde bayilikler vermeye devam ediyor. Pakpen sektörde 43 yıldır bulunuyor ve plastik doğrama markaları arasında oldukça bilinen bir marka. Pakpen Bayilik almak için size en yakın bölge müdürlüklerini aramanız yeterlidir. Pakpen Bayilik Temelleri 1970 yılında TUZA Ailesi tarafından Paksu A.Ş. ile atılan Pakpen Şirketler Grubu, yapı sektöründe 43 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteriyor. Üretime 30 bin metrekarelik alanda başlayan, bugün 300 bin metrekarelik entegre tesisleriyle Konya Organize Sanayi Bölgesi’nin en büyük sanayi kuruluşu olan Pakpen Şirketler Grubu, yıllık 250.000 ton plastik, 500.000 metreküp yalıtım malzemesi üretim kapasitesi ve 600’ü aşkın uzman çalışanıyla sektöründe ilk 5 büyük üretici arasında yer alıyor.

Yapı sektöründe pencereden bahçe aksesuarına, dış cepheden kapıya, borudan yalıtım ürünlerine kadar bir bina için gerekli olan A’dan Z’ye tüm enstrümanları üreten tek firma olan Pakpen Şirketler Grubu bünyesinde Pakpen A.Ş., Pakpen Dış Ticaret A.Ş. ve Paksu A.Ş. şirketleri bulunuyor. PAKPEN markasıyla PVC Kapı-Pencere Panjur ve Kepenk Sistemleri, PAK SIDING markasıyla Vinil Dış Cephe Kaplama Sistemleri, PAK COUNTRY markasıyla Çit, Korkuluk, Kameriye ve Pergola Sistemleri, PAK FORM markasıyla Taş Görünümlü Formlanmış PVC Plakalar, PAKPANEL markasıyla PVC/XPS Sandviç Panel, PAKDOOR markasıyla Dekoratif Dış Kapı ve Kompozit Kapı Sistemleri, PAKBOARD markasıyla XPS ve EPS Isı Yalıtım Levhaları ve PAKPLAST markasıyla altyapı ve bina içi tesisat boru sistemlerinin üretimini gerçekleştiren Pakpen Şirketler Grubu, ürünlerinin dağıtım ve satışını İstanbul, Ankara, İzmir, Konya ve Antalya bölge müdürlükleri ile Türkiye geneline yayılmış 1000’i aşkın bayisi aracılığıyla gerçekleştiriyor. Sektördeki haklı yerini kaliteden taviz vermeden, tüketicilerin ihtiyaç ve beklentilerini de dikkate alarak üretim yapmasına borçlu olan Pakpen’in ISO 9001:2008 ve ISO 14001:2004 Yönetim Sistemi belgeleri bulunuyor.

TS, TSEC, GOST, DVGW, RAL, INSTA ürün belgelerine sahip Pakpen ’in ürettiği tüm ürünler AB normlarında olup, CE işaretine sahiptir. TS EN ISO 17025 standartlarına göre belgelendirilen modern bir laboratuarı olan Pakpen Şirketler Grubu, tüm ürünlerinin testlerini bu laboratuarda gerçekleştirmektedir. Konya'nın ilk uluslararası markası olan Pakpen Şirketler Grubu, Pakpen Dış Ticaret aracılığıyla başta Avrupa ve komşu ülkeler olmak üzere 50’ye yakın ülkeye ihracat gerçekleştiriyor. İSO’nun Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu sıralamasında, 2010 verilerine göre 238’inci sırada yer alan Pakpen Şirketler Grubu, 2015 yılına kadar her yıl yaklaşık yüzde 40 oranında büyümeyi hedefliyor.

 

Pakpen Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR