Otorapor Oto Ekspertiz

Oto Ekspertiz Alanında Faaliyet Gösteren Markamız Hizmet Ağını Bayilik Vererek Genişletmeye Devam Ediyor.

Otorapor Oto Ekspertiz Bayilik Şartları

Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Deneyimine Sahip Olmak
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Başarılı Bir İş Geçmişi Bulunmak

Otorapor Oto Ekspertiz Bayilik Açıklaması

Otorapor Oto Ekspertiz Bayilik

Otorapor Oto Ekspertiz markası olarak en son teknolojiyi kullanıyor, ikinci el araçların kaza / arıza gibi durumlarını test ve muayene edip detaylı oto ekspertiz raporu düzenliyoruz. Ülke çapına yayılan bayi ağımız ile pek çok yerli ve yabancı aracın alım satımından önce ihtiyaç duyulan ekspertiz işlemlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştiriyoruz. 

Otorapor Oto Ekspertiz Bayilik Şartları

Otorapor Oto Ekspertiz bayilik almak isteyen girişimcilerimiz web sitemizde yer alan Franchise Başvuru Formu’nu doldurarak taleplerini iletiyorlar. Marka yetkililerimize ulaşan talepleri en geç bir hafta içerisinde değerlendiriyoruz. Bayi adayımızın işletmesini açacağı yer ile ilgili fotoğrafları, insan / araç yoğunluğu ile ilgili bilgileri ve gerekli dokümanları talep ediyoruz. Olumsuz sonuçlanan başvurulara e-posta ile bilgilendirme yapıyoruz. Olumlu bulunan başvurular için işletmenin açılacağı lokasyonu ziyaret ediyor ve yerinde değerlendirme yapıyoruz. Eğer bayi adayının mevcutta bir yer önerisi yoksa markamızın önerdiği ya da adayın düşündüğü lokasyon için ön görüşmeleri yapıyoruz. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra arayı yüz yüze görüşmeye davet ediyoruz. Bu esnada kendisine bayilik sistemimiz ile ilgili detaylı bilgilendirme yapıyoruz.

Mevcut ya da açılacak yer için rölöve alıyor, bölgenin iş potansiyelini tespit ediyoruz. Gerekli olacak ekipmanları belirliyor, yatırımın geri dönüşü ile ilgili çalışmaları tamamlıyoruz. Yaptığımız fizibilite sonucunda hazırladığımız rapor olumlu ise yatırımcı adayı ile paylaşıyoruz. Ardından adaya sözleşme örneğimizi iletip gerekli evrakları teslim etmesini istiyoruz. Yapılan görüşmelerden sonra adayın 10 gün içerisine sözleşmeyi imzalamasını istiyoruz. 

Otorapor Oto Ekspertiz bayilik alan girişimcimizin işletmesini açacağı ve rölöve çizilen alanda inşaat projesini başlatıp, kullanılacak makineler ile ekipmanların siparişlerini veriyoruz. Personel alımı için ilan veriyor ve eğitimlerini tamamlıyoruz. Ekspertiz servisinin içerisine görselleri hazırlıyor konumlandırıyoruz. Baz stok hazırlayıp açılış tarihini belirliyoruz.

Belirlenen açılış tarihine kadar olan sürede açılış davetiyelerini bastırıyor, yerel basınla ilgili kurumlara dağıtımını yaptırıyoruz. 

Otorapor Oto Ekspertiz bayilik almak isteyen girişimcilerimiz ile asgari 10 yıllık sözleşme düzenliyoruz. Franchise bedelini yalnız ilk yıl alıyor, sonraki yıllarda hizmet ya da destek bedeli talep ediyoruz. Şubelerimiz para kazanmaya başladıktan sonra kendilerinden % 6 reklam ve % 3 yönetim bedelleri olmak üzere ciroları üzerinden aylık katkı payı tahsil ediyoruz. 

Otorapor Oto Ekspertiz Bayilik Avantajları

Otorapor Oto Ekspertiz bayilik alan girişimcilerimiz oto ekspertiz sektörünün ilk profesyonel markası ile çalışma fırsatını elde edebiliyorlar. Otorapor Oto Ekspertiz olarak hızlı ve kaliteli hizmet anlayışını benimsiyor, denenmiş ve kanıtlanmış başarımızla her zaman rakiplerimizden önde, sektörün belirleyicisi olmaya devam ediyoruz. Otorapor Oto Ekspertiz bayilik alan girişimcilerimize, pazarın büyüme potansiyelini gören ve kendileri ile birlikte bayilerinin gelişimine de önem veren markamız sayesinde müşteri kitlelerini sürekli olarak geliştirebiliyorlar. Hammadde ve tedarik ihtiyacı bulunmayan, hazır müşteri kitlesine hitap eden bir işletmeye sahip olabiliyorlar. Yatırımlarını kısa vadede geri döndürebiliyorlar, sektördeki kar marjının üzerinde de kar elde edebiliyorlar. Bayilerimize her alanda danışmanlık ve destek sağlıyoruz. Araç sorgulama sistemi yazılımımız ve oto ekspertiz konusunda sahip olduğumuz sertifikalarımız sayesinde bu alanda hizmet almak isteyen tüketicilerimizin de ilk tercihi oluyoruz.

Otorapor Oto Ekspertiz bayilik alan girişimcilerimiz bayilik hakkını markamızın onayına tabi olmak koşulu ile satabiliyor, devredebiliyor. Ancak devralan yatırımcının da markamızın tüm değerlendirme süreçlerinden geçmesi ve markamızla yeni bir sözleşme imzalaması gerekiyor.

Otorapor Oto Ekspertiz Bayilik Destekleri

Otorapor Oto Ekspertiz bayilik alan girişimcilerimize yer seçimi konusunda danışmanlık yapıyor ve mevcut yer potansiyeline yönelik fizibilite çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. İşletmelerimizde görev alacak olan personelin işe alım süreçlerinde danışmanlık yapıyoruz. Yine söz konusu personeller için işletmenin açılışından önce ve açılışından sonra marka merkezimizde periyodik eğitimler düzenliyoruz. Tüm bayilerimize faaliyetleri süresince sürekli danışmanlık hizmeti, genel ve lokal pazarlama desteği veriyoruz. İşletmelerimiz için geçerli olan mal ve hizmet standartlarını belirliyor ve düzenli denetime tabi tutuyoruz. Bölge koruma alanında destek sağladığımız bayilerimize her türlü yazılım ve web desteği de veriyoruz. Otorapor Oto Ekspertiz bayilik alan girişimcilerimizin işletmelerinin açılışı esnasında kurumsal malzemelerin teminini üstleniyoruz. Ayrıca, ortak bilgi havuzu kullanım olanağını da bayilerimize sağlıyoruz. 

Açılışa özel kampanya yapıyor, kampanya dağıtım broşürlerini servise gönderiyoruz. Açılış kampanyasının ve haberlerin çeşitli mecralarda duyurulmasını sağlıyoruz. Açılış günü için bayimizin anlaştığı organizasyon şirketi ile iletişime geçip marka standartlarımızı belirtiyoruz. Açılıştan itibaren ilk bir hafta içerisinde merkez ofisimizden bir teknisyeni yeni açılan işletmemizde görevlendiriyor, bayimize yardımcı oluyoruz.

Bayilerimizden aldığımız % 6 reklam katkı fonunu tüm şubelerimizin fayda göreceği şekilde düzenlenen ulusal dijital pazarlama ve medya faaliyetlerinde kullanıyoruz. Şubelerimiz ödedikleri fon tutarının hangi kanallarda harcandığını takip etme imkanına da sahip bulunuyorlar.

Otorapor Oto Ekspertiz Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR