Okka Cam

Okka Cam Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Okka Cam Bayilik Şartları

Anlaşmaya GÖre Değişmektedir.

Okka Cam Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

Okka Cam Balkon, 2005 yılında cam balkon alım-satım yaparak sektöre girmiştir. 2007 yılından beri kendi fabrikasında üretim yapan firmamız ürün yelpazesini genişleterek hizmet kalitesini maksimuma çıkartmıştır.

Ürettiği ürünlerde kesinlikle 2. sınıf malzeme kullanmayan firmamız, ücretsiz keşif ve montaj avantajları ile müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi kendisine misyon edinmiştir.

Firmamız, kendi fabrikasında üretim yaptığından, satışını yaptığı ürünlerde imalatçı fiyatları uygulamaktadır. Bu da müşterilerimize maddi anlamda olumlu yansımaktadır.

Cam Balkon

Cam balkon; evlerde ve iş yerlerinde bulunan açık, rüzgar ve yağış alan bölümlerin istenildiği gibi kapatılıp açılabilen sistemlerle donatılmasıdır. Bu sistemler katlanır, sürme ve askılı olmak üzere çeşitlendirilebilir. İstanbul merkezli firmamız tüm Türkiye'ye parça ve malzeme satışı da yapmaktadır. Üretimlerini kendi fabrikasında yapan firmamız en uygun fiyatı garanti etmektedir...

Model ve Montaj

Cam balkon modelleri müşterinin isteğine göre çeşitlilik arz etmektedir. İsteğe bağlı olarak cam panellere film ve kaplama elenebilir. Böylece ışığı kesme özelliği artırılabilir ve mekan gizliliği üst seviyeye çıkartılabilir.

Okka Cam Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR