1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Ev, Bahce ve Dekorasyon
  3. Nurus Ofis Mobilyası

Nurus Ofis Mobilyası

Nurus Ofis Mobilyası bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Nurus Ofis Mobilyası bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Ev, Bahce ve Dekorasyon

Hakkımızda

Nurus, 1927 yılında Nurettin Usta tarafından bir marangoz atölyesi olarak Ankara’da kurulmuştur. Bu mirası ASO’ya kayıtlı ilk kadın sanayici olan kızı Birten Gökyay ve eşi Akın Gökyay devralmıştır.

Kurumsallaşmak adına önemli bir adım atılmış ve Nurettin Usta isminden Nurus markası doğmuştur. 1990’lara gelindiğinde ailenin 3. kuşağı olan Renan Gökyay ve Güran Gökyay kardeşler Nurus’u dünya çapında tanınan uluslararası bir marka haline getirmiştir.

Nurettin Usta Mobilya Grubu, 1980 yılından itibaren özel sektörden ve kamu sektöründen gelen taleplerin artması ile ofis mobilyaları üretiminde uzmanlaşma kararı almıştır. Ofis mobilyası üretiminin gelişerek devam etmesi sonucunda 1983 yılında NURUS A.Ş., 1990 yılında NUMAŞ A.Ş. ve 1991 yılında NUPA A.Ş. kurularak gruba dahil edilmiştir.

Geleneklerine bağlı Nurus İnsanları, tasarım, üretim ve yönetim sürecinde sürdürülebilirlikten ödün vermeden bu felsefeyi yeni kuşaklara aktararak tutkuyla çalışmaya devam etmektedir.

KURUMSAL VATANDAŞLIK

insan hayatına katkı ve topluma hizmet 
öncelikli kurumsal değerlerdir.

Bir şirketin başarısı iş alanında elde ettiklerine ek olarak yerel, ulusal ve uluslararası topluluklarla olan ilişkilerini; ekonomik, sosyal ve çevresel ilişkilerini ve insan haklarına duyarlılığını kapsamaktadır.

Nurus, çalışanlarına ve topluma sunduğu hizmet, doğal kaynakların kullanımı ve insan yaşamında yarattığı fark ile kurumsal vatandaşlık prensibine bağlıdır. Köklü kurumsal değerlere sahip olan Nurus, topluma karşı olan sorumluluklarını ciddiye almaktadır.

Nurus, insan hayatına katkıda bulunmayı, yaşam kalitesini artırmayı ve geliştirmeyi hedeflemekte ve sosyal sorumluluk etkinliklerine destek vermektedir.

  1. Ofis Mobilyaları

Nurus Ofis Mobilyası Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Nurus Ofis Mobilyası Şartlar & Koşullar

Nurus Ofis Mobilyası Fotoğraflar

Nurus Ofis Mobilyası 0
Nurus Ofis Mobilyası 1
Nurus Ofis Mobilyası 2
Nurus Ofis Mobilyası 3

Ev, Bahce ve Dekorasyon Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör