1. Bayilik Veren Firmalar
 2. Gıda
 3. Novipita Boşnak Börek Mantı

Novipita Boşnak Börek Mantı

Börek ve mantı üzerine bir işletmeyi bayilik alarak kurmak isteyen girişiciler için seçenek.

Gıda

HAKKIMIZDA

    Üretim kalitesini her şeyin üstünde tutan Novipita üretici müstahsilleri, çalışanları ile birlikte büyümeyi, tüketicisiyle bütünleşerek ulusal alanda söz sahibi olmak isteyen ve ilk etapta ulusal bir marka olmayı çalışanlarıyla birlikte kararlılığını ve verimliliğini arttırmayı ana hedef olarak belirlemiştir.

MISYONUMUZ

    Müşteri taleplerine doğru zamanda, kaliteden ve standart üretim şartlarından taviz vermeyen, müşteri memnuniyet ve isteklerini üst seviyede tutarak tedarikçileri ile bütünleşen Novipita kalite anlayışı, dürüstlük, insan kaynağı'na verilen değer, yenilikçilik ve katılımcı yönetim anlayışları ile önder firmalar arasında olmayı prensip haline getirmiştir. Bu hedefe ulaşırken, yasal ve etik kurallar çerçevesinde topluma, çevreye, insan sağlığına ve tüketici haklarına karşı sorumluluklarını eksiksiz yerine getirerek varlığını sürdürmektedir.

VIZYONUMUZ

    Novipita, sektöründe referans bir kurum ve öncü bir marka olmak. Kuşaklar boyunca yaşam kalitesini artıran geçmişin tadına yenilikler sunmak.

ÜRETIM ANLAYIŞIMIZ

    Yılların tecrubesi ve uzman kadrosuyla Kıymalı Boşnak Böreği, Peynirli Boşnak Böreği, Patatesli Boşnak Böreği, Ispanaklı Boşnak Böreği, Boşnak Mantısı çeşitlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

    Unun saflığı, suyun berraklığı, katkısıyla böreklerimiz üretim tesislerinde, hijyenik ortamda, modern cihazlarla sağlığınızı ön planda tutan üretim anlayışıyla damak zevkinize hitap ediyor. Evlere, işyerlerine, pastanelere, kafeteryalara, restaurantlara, otellere toplu iş yemeklerine bir tepsiden bin tepsiye kadar siparişleriniz servis ağzımızda istenilen adrese teslim edilir.

 • Ürün / Hizmet Kapsamı: Gıda, Tedarik Ürün Hizmeti
 • Kuruluş Yılı : 2012
 • Toplam Çalışan Sayısı: 20
 • Merkez Ülke: Türkiye
 • Toplam Şube Sayısı : 1
 • Merkeze Ait Şube Sayısı : 0
 • Franchise / Bayi Şube Sayısı : 1
 • Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 1
 • Hedeflenen Şube Sayısı : 10
 • Gerekli İş Yeri Özellikleri : Şehir ya da ilçenin ana işlek ve ayak bastısının olduğu yerde dükkan kiralanmış olması.
 1. Unlu Mamuller

Novipita Boşnak Börek Mantı Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Novipita Boşnak Börek Mantı Şartlar & Koşullar

 • İşletmede Şifay Tuz Markası dışında ürün bulundurmamak ve satışını gerçekleştirmemek. Ürün çeşitlerinin tamamını işletmede bulundurmak.

Novipita Boşnak Börek Mantı Fotoğraflar

Gıda Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör