Netkontör Bayilik

NetKontör Bayilik Bayilik Açıklaması

NetKontör Bayilik

NetKontör Bayilik Hakkında : Türkiye'nin en geniş bayilik ağına sahip, yılın 365 günü 7/24 online kontör yükleyebileceğiniz sanal kontör ve parça kontör bayilik sistemine hoşgeldiniz! NetKontör 7/24TM Turkcell, Avea ve Vodafone'nun resmi sanal kontör dağıtıcısıdır. Tüm GSM operatörlerine ait kontör çeşitlerini, konuşma paketlerini, internet paketlerini ve sms paketlerini birarada bulunduran Üst Toptancı sıfatıyla faaliyet gösteren bir kuruluştur. NetKontör 7/24TM, aynı zamanda T.C. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) lisansı ile faaliyet gösteren NetOnline İletişim Hizmetleri'nin uygulamaya koyduğu NetPhone Calling Card (NetPhone Arama Kartı) Türkiye tek yetkili distribütörüdür. NetPhone Arama Kartlarını, pek yakında, ülke genelinde bakkallar, marketler, büfeler, iletişim noktaları vb noktalarda satışa sunulmuş olarak bulabileceksiniz. Çok yeni olarak, sistemimizde PttCell, Turkcell Kuzey Kıbrıs KKTCELL ve Kıbrıs Telsim Kontör çeşitleri yanısıra OGS Otomatik Geçiş Sistemi bakiye yükleme hizmetlerimizde eklenmiştir. 

NetKontör Bayilik ve Bayilik Başvurusu

NetKontör 7/24TM ilk olarak 2006 yılı Ekim ayında kardeş kuruluşumuz Sabırlı Ltd.Şti. bünyesinde ve Sabırlı Ltd.Şti.'nin tescilli markası olarak kurulmuştur. (Sabırlı, kurulduğu 1994 yılından bu yana telekom, turizm ve seyahat acente hizmetleri, şans oyunu bayilikleri ve hızlı satış noktası uygulamaları ile faaliyet gösterdiği alanlarda öncü uygulamalarıyla geniş müşteri kitlelerine hizmet veren bir kuruluştur.) 2006-2009 yılları arasında Sabırlı Ltd.Şti. bünyesinde faaliyet gösteren NetKontör 7/24TM, şirketin telekomünikasyon ve sanal dağıtım (e-ticaret) faaliyetlerini ayrı bir çatı altında yürütme kararı neticesinde, 2009 yılında NetOnline İletişim Hizmetleri Ltd.Şti. kurulmuş ve NetKontör 7/24TM sanal kontör dağıtım faaliyetleri 2010 yılı sonuna kadar NetOnline bünyesinde devam etmiştir.

Aynı zamanda, telekom operatörlüğü lisansı alan NetOnline, T.C. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK)'nun zaruri hale getirmesi neticesinde de, son olarak, NetOnline bünyesinde sürdürülen sanal kontör dağıtım ve e-ticaret faaliyetleri 2010 yılı sonunda kurulan Netten Bilgi Dağıtım Hizmetleri Ltd.Şti. bünyesine aktarılmıştır. (NetOnline, hali hazırda BTK'nun Sabit Telefon Hizmeti STH(K) lisansı kapsamında telekom operatörlüğü ve toplu sms gönderim faaliyetlerini sürdürmektedir.) NetKontör 7/24TM, hali hazırda Netten Bilgi Dağıtım Hizmetleri Ltd.Şti. bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Günümüzde, kardeş kuruluş konumunda bulunan 3 şirkette sahalarında başarıyla faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

NetKontör 7/24'ü neden tercih etmeliyim?

Sanal kontör ve iletişim ürünleri satışı yapan bir perakende noktanın, internetten kontör bayiliği arayışı içinde olduğu bir dönemde NetKontör 7/24'ü sektörde yeralan diğer web sitelerinden ayıran en önemli özellikleri vurgulamaya çalışacağız.

 1. NetKontör 7/24 deneyimli ve köklü ortakları,
 2. Güler yüzlü ve profesyonel çalışma anlayışına sahip deneyimli kadrosu,
 3. Risk Yönetimi anlayışı ve Aktif/Pasif Yönetimi politikalarımız, güçlü sermaye yapısı ve mali yapı.
 4. Kurumsal yönetim ilkeleri*, (*Kurumsal Yönetim İlkeleri, özellikle son 10 yılda tüm dünyayı saran ekonomik kriz kapsamında önde gelen gelişmiş ülkeler yanısıra ülkemizde de son beş yılda Sermaye Piyasası Kurumu tarafından uygulanagelen, şirketlerin şeffaf ve kanunilik ilkesinde yöneticilerinin sorumluluk üstlendiği yönetim ilkeleri dizisidir. Ülkemizde de az sayıda şirket tarafından uygulanabilmektedir.)
 5. Hizmet standartlarımız, (Siz'lerin de yönlendirmeleriyle sürekli geliştirilen standartlar)
 6. En geniş yelpazeye sahip ürün ve hizmet çeşitliliği.
 7. Sanal kontör dağıtım sektörünün en eskisi.
 8. Hizmet vermeye başladığımız 2007 yılından buyana hiç bir zaman hizmette kesinti vermeden 7/24 çalışması, Pazar günleri, resmi ve dini bayramlarda ve geceleri kesintisiz çalışan (sektöre 7/24 çalışma anlayışını getiren firma) .
 9. A.P.İ. yazılımı ve beraberindeki teknolojiler ile sektöre online çalışma anlayışını getiren firma,
 10. En geniş ödeme seçenekleri, tüm bankalarda hesaplarımızın bulunması, masrafsız ödeme yapabileceğiniz kanalların genişliği, kredi kartı ile bakiye yükleme hizmeti.
 11. İletişim ürünleri yanısıra, diğer satış olanaklarının da hizmetinize sunulmuş olması, (sanal arama kartları, OGS Yükleme, Online Fatura Ödeme Hizmetleri, Toplu SMS hizmeti, VoIP Çağrı başlatma, Sabit Hatlarda Numara Taşıma ve 850'li sabit hat abonelik hizmetleri, Milli Piyango Toptan Satış Hizmetleri.

NetKontör Bayilik Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR