Nese Erberk Anaokulu

Türkiye’nin Tüm Bölgelerinde Toplam 38 Anaokulu Bulunan Marka Tüm Bölgelerde Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Nese Erberk Anaokulu Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* Neşe Erberk Anaokulu Joyfull House franchise isim bedelleri ve yatırım tutarları bölgeden bölgeye değişir. Toplam yatırım bedeli 250 bin TL ve 500 bin TL arasında değişmektedir.

Nese Erberk Anaokulu Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Nese Erberk Anaokulu Bayilik Şartları

Ticari Geçmişin Temiz Olması
Gerekli Yatırım Bedellerine Sahip Olunması
Teminat Mektubu Sunulması
Standartları Karşılayan Lokasyon Bulunması
Girişimcinin Vizyonu İle Markanınki Arasında Paralellik Olması

Nese Erberk Anaokulu Bayilik Açıklaması

Neşe Erberk Anaokulu Bayilik Hakkında

Neşe Erberk Anaokulu eğitim sektörü içindeki faaliyetlerini ezberci ve dayatmacı eğitim kalıplarından çıkma temeline dayandırmaktadır. Çocukların doğuştan gelen ve zamanla kaybolan yeteneklerinin erken çocukluk döneminde, alanında uzman profesyonel eğitimcilerin desteği ile fark edilmesi, geliştirilip yönlendirilmesi hedefi ile yola çıkan 

Neşe Erberk Anaokulu eğitim sektöründe bayilik veren firmalar arasında gösterdiği sürekli değişim ve gelişim ile öne çıkmaktadır. Türkiye’de sağlıklı bireylerin yetişmesine katkıda bulunabilmek için çalışmalarını sürdüren Neşe Erberk Anaokulu yurt genelinde oluşturduğu çocuk eğitim gelişim merkezleri ile hedefine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Neşe Erberk Anaokulu Bayilik Şartları

Neşe Erberk Anaokulu bayilik almak isteyen girişimcilerin eğitim alanında deneyimli olması ya da bu alanda eğitim almış olması şartını aramamaktadır. Neşe Erberk Anaokulu bayilik almak için gereken yatırım bedeli bölgelere göre değişiklik göstermektedir. Anaokulu – ilkokul için isim hakkı bedeli; İstanbul bölgesi için 98.000 TL + KDV, İstanbul dışı bölgeler için  80.000 TL + KDV, Güney Doğu ve Doğu Anadolu için 60.000 TL + KDV olarak uygulanmaktadır. Aylık franchise bedeli ve aylık ciro gelirine dahil olan etkinlikler ile ilgili detaylar marka ile girişimci arasında yapılacak olan bayilik sözleşmelerinde yer almaktadır. Anaokulu ya da ilkokul için yapılması gereken yatırım masrafları seçilen mekanın büyüklüğüne, tadilat gerekip gerekmediğine göre değişiklik göstermektedir. Neşe Erberk Anaokulu bayilik almak isteyen yatırımcılarından 50.000 TL tutarında teminat mektubu da talep etmektedir. 

 

Neşe Erberk Anaokulu açılması için lokasyon seçilirken markanın hedef kitlesinin yoğun olduğu bölgelerin seçilmesi gerekmektedir. Anaokulu için en az 500 metrekare kullanım alanı, en az toplam 250 metrekare bahçesi olan müstakil evler tercih edilmektedir. 2007 tarihinden önce yapılmış olan binalar için yapı denetim belgesi talep edilmektedir. Açılacak olan eğitim kurumunun en az 100 metre yakınında içkili ürün satan ya da bulunduran mekanların bulunmaması zorunlu koşullar arasında yer almaktadır. Eğer anaokulu site içerisinde açılacak ise site yönetiminden onay alınması istenilmektedir. 

Neşe Erberk Anaokulu Bayilik Avantajları

Neşe Erberk Anaokulu çocuğu için okul öncesi verilecek olan eğitimin ne kadar önemli olduğunun farkında olan ve bunu sağlayabilecek ekonomik özgürlüğe sahip ailelerin çocuklarını hedef kitle olarak kabul etmektedir. Doğru kitleye ulaşma konusunda bayilerine destek olan Neşe Erberk Anaokulu verdiği kaliteli ve yenilikçi eğitim sayesinde bayilerinin başarılı ve karlı bir işletmeye sahip olmasında büyük birrol oynamaktadır.

Neşe Erberk Anaokulu Bayilik Destekleri

Neşe Erberk Anaokulu bayilik alan girişimcilerine yüz ve üzeri öğrenci sayısını hedef olarak koymakta, verimliliğin de % 80 – 100 arası olması için her şubesine eğitim desteği sağlamaktadır. Ayrıca şubeler markanın merkezi tarafından denetime tabi tutulmakta, kalitenin ve verimliliğin artırılmasına yönelik istatistiksel verilere dayandırılan geri bildirimlerde bulunulmaktadır. Neşe Erberk Anaokulu bayilik alan girişimcilerine personel, web sitesi, dekorasyon, reklam, tanıtım, finans, denetim ve takip gibi konularda da destekler sağlamaktadır.

Siz de Neşe Erberk Anaokulu bayilikkoşullarını öğrenmek için marka yetkilileri ile temasa geçebilir ve eğitimde standartları yükseltmek için aralıksız çalışan bu ailenin bir parçası haline gelebilirsiniz.

Nese Erberk Anaokulu Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR