1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Ürün Bayilikleri
  3. Nejat Plastik Poşet

Nejat Plastik Poşet

Nejat Plastik Poşet bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Nejat Plastik Poşet bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Ürün Bayilikleri

HAKKIMIZDA

Nejat Plastik 1981 yılında Pars Temizlik unvanı ile üretim hayatına başlamış olup, daha sonra Nejat Plastik San. Tic.Ltd. Şti. unvanı ile faaliyetlerine devam etmiştir. 40 yılı aşkın bir süredir sektöründe kaliteli üretimi ve uygun fiyatları ile hizmet vermektedir.
Her geçen gün gelişmekte olan üretim teknolojisi, uzman kadrosu ve müşteri portföyü ile emin adımlarla ilerlemekte ve kaliteli ürünleri optimum fiyat politikası ile pazara kazandırmaya devam etmektedir. Bugüne kadar kalite ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan firmamız, bu prensiple, çevre dostu, yüksek kaliteli ve dayanıklı ürünler arayan firmalara ulaşmak suretiyle sektördeki payını genişletmektedir.

MİSYON & VİZYON

Üretmekte olduğumuz ürünlerimizle doğaya, insanlığa, işbirliği içinde olduğumuz firmalara ve ülkemize tüm imkânlarımızla faydalı olmak ve bu politikamızı daimi kılmaktır,durmaksızın yaptığımız yatırımlarımız ve yeniliklerimiz ile müşterilerimizin ve müşteri olmaya aday hedef kitlemize pazarda destek olmak ve büyümelerini sağlamaktır.

Kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilerimize kazandırmak için teknolojik gelişmeler yakından takip etmekle kalmayıp, üretimimizin her aşamasında uygulamak suretiyle sektörde lider firmalardan biri haline gelmek ve ünvanımıza olan güvenilirliği arttırmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Üretmekte olduğumuz çöp torbalarının mini, orta, büyük, battal, jumbo ve hantal olmak üzere farklı ebatları bulunmaktadır.

Mini boy çöp torbası; banyo, mutfak ve ofis çöp sepetlerinde kullanılır.

Orta ve büyük boy çöp torbası; genellikle evlerde kullanılan ebatlardır.

Battal, jumbo ve hantal boy çöp torbası; apartman, site ve işyerlerinde ağır çöplerin toplamasında kullanılır.

Çöp torbalarımız; standart, endüstriyel ve baskılı olmak üzere üçe ayrılır.

Hastane atık torbası; Tıbbi atık torbalarımızın düz ve büzgülü çeşitleri bulunmaktadır. Tıbbi atık torbaları kırmızı renktedir ve yine hastaneler için cam ve evsel atık çöp torbası ürünlerimiz bulunmaktadır.

  • Ürün / Hizmet Kapsamı: Çöp Torbası - Gıda Torbaları - Pe naylon Grubu
  • Kuruluş Yılı : 1981
  1. Hırdavat Ürünleri
  2. Temizlik Ürünleri

Nejat Plastik Poşet Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Nejat Plastik Poşet Şartlar & Koşullar

Nejat Plastik Poşet Fotoğraflar

Ürün Bayilikleri Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör