Mofis Büro Ofis Mobilyaları

Mofis Büro Ofis Mobilyaları Bayilik Açıklaması

Mofis Büro Ofis Mobilyaları Bayilik

Mofis Büro Ofis Mobilyaları Bayilik Hakkında : 1983 yılında ofis mobilyası sektörüne adım atmış olan ve uzun süre DUMAN BÜRO MOBİLYALARI LTD ŞTİ adıyla varlığını sürdüren işletmemiz sonrasında buradan ayrılarak 2000 yılında kendi firması olan YENİ DUMAN BÜRO MOBİLYALARI TİCARETİ ismi altında MODERN OFİS ve BÜRO MOBİLYALARI alanında çalışmalarına başlamıştır.  

Mofis Büro Ofis Mobilyaları Bayilik Veriyor

Kısa sürede yeni adıyla ofis mobilyasının hizmet ve kalitesinin ön planda olduğu dönemin ofis mobilyaları ihtiyaçlarına bağlı olarak prensipli ve azimli çalışanlarıyla birlikte ofis mobilyası denildiğinde ilk akla gelen firmalar arasında yer almayı başarmıştır. 2300 metrekare alan üstünde üretim yapmaya devam eden ve her geçen gün gelişim hızını arttıran perakende toptan ve ihracat çalışmalarına hız vererek ülke ekonomisine de katkıda bulunmayı hedefleyen güler yüzlü ve çalışkan ekip arkadaşlarıyla sektöre hizmet vermektedir. 2005 yılında da kendi markasını oluşturup MOFİS (MODERN OFİS VE BÜRO MOBİLYALARI ) adıyla birlikte kurulduğu günden bu yana geçen zaman içinde deneyimlerle müşteri istek ve memnuniyetini temel esas sayan MOFİS in temel amacı iş ortamınızda keyifli bir çalışma ortamı sağlamaktadır.

FİRMA İSMİ: MOFİS BÜRO OFİS MOBİLYALARI 

BAYİLİK KATEGORİSİ: Ofis mobilyası

KURULUŞ YILI: 1983 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 3

Mofis Büro Ofis Mobilyaları Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Sektör: Mobilya Kuruluş Yılı: 1983 Merkez: Türkiye Royalty : Alınmıyor Min. Metraj: 1.500 m2 Ortalama İşletme Sermayesi: 200,000 Ortalama Dekorasyon Maliyeti: 100,000 Ortalama  Toplam Maliyet: 300.000 TL

BAYİLİK DESTEKLERİ: BÖLGE KORUMASI, REKLAM DESTEĞİ.

 

Mofis Büro Ofis Mobilyaları Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR