Minimate Oyuncak Ve Hediyelik Eşya

Minimate Oyuncak ve Hediyelik Eşya Bayilik Açıklaması

Minimate Oyuncak ve Hediyelik Eşya Bayilik

Minimate Oyuncak ve Hediyelik Eşya Bayilik Hakkında : Türkiye’ye kişiye özel üç boyutlu yüzlü peluş oyuncakları getirdik. Hediyelik eşya sektöründe bir ilk olan ve ürünümüzü gören tüm müşterilerin büyük bir hayranlık gösterdiği 3 boyutlu yüzlü peluş oyuncaklarımız için Tüm Türkiye’ye bayilik veriyoruz. Hediyelik ürün sektöründe devrim yaratacak olan bu ürünü avm’lerde stantlarda, dükkanlarınızda satabilir, organizasyonlarda kullanabilirsiniz. 

 Minimate Oyuncak ve Hediyelik Eşya Bayilik Şartları Kişiye özel hediye kategorisinde Türkiye’de bir ilki başlatıyoruz. Yıllardır süregelen rutinden kurtulup artık sevdiklerinize çok daha eğlenceli ve sevimli peluşlar hediye edebilirsiniz. 

Her yaştan insan için ideal ve eğlenceli bir hediyelik olan ürünümüzün Türkiye’de ilk olması bir yana artık monotonlaşan ve aynılaşan dünyada kendimizi ve sevdiklerimizi mutlu etmenin bir yolu olduğunu düşünüyoruz. Sayısız seçeneklerimiz arasından seçeceğiniz peluş oyuncakların yüz kısmına, gönderdiğiniz resimleri özel baskı makinelerimiz ile 3 boyutlu bir hale getirerek dayanıklı ve maskemsi bir şekilde yerleştiriyoruz. Birbirinden farklı ürünlerimiz mevcut olup 100 çeşit modelden ve 13 farklı boydan oluşan peluş dünyamızda herkese uygun bir oyuncağımız vardır.

Seçeneklerimiz arasında kalemlikler, anahtarlıklar, araba süsleri, ses kaydı yapabilen peluşlar olup tek yapmanız gereken bize kendinizin veya ürünü hediye etmek istediğiniz arkadaşınızın resmini yollayarak istediğiniz çeşit oyuncağı seçmeniz. 

FİRMA İSMİ: Minimate 

BAYİLİK KATEGORİSİ:Hediyelik Eşya, Oyuncak

KURULUŞ YILI: 2010 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 2

Minimate Hediyelik Eşya ve Oyuncak Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Her şehire yada bölgeye bir bayi vermekteyiz. İşe başlamak için büyük bir sermayeniz olmasına gerek yok. Yaklaşık olarak 3-4 bin TL sermaye ile işe başlayabilirsiniz. 

BAYİLİK DESTEKLERİ: EĞİTİM DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI.

 

Minimate Oyuncak ve Hediyelik Eşya Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR