Merkez Telekom

Merkez Telekom Bayilik Açıklaması

Merkez Telekom Bayilik Hakkında : Müşterilerinin ( Abonelik İşlemleri, Elektrik, Su, Doğalgaz, Telefon, GSM, Kablolu yayın, Dijital yayın, Sosyal güvenlik prim ödemeleri, Vergi ödemeleri, Trafik cezası, Kontör yüklemeleri, Para transferleri, Kredi kartı ödemeleri vs.) işlemlerinde aracılık yapan özel işletmelerdir. Merkez Telekom’da İşlemler Merkeze Bağlı Elektronik Ortamda Sağlanmış Yazılım Üzerinden Online Olarak Gerçekleşir, Bayilerin Kullanmış Oldukları Güvenlik Altyapısı Yüksek İnternet Şubesi Üzerinden Aktivasyon’dan Ödeme İşlemlerine Kadar Tüm İşlemleri Kolayca Gerçekleştirebilirler. 

Merkez Telekom Bayilik Şartları Merkez Telekom Bayileri Nelere Sahip Olabilir Fatura Tahsilat İşlemleri; Elektrik, Su, İnternet, Doğalgaz, Cep Telefonu, Kablolu Tv, Telekominikasyon, Ve Anlaşmalı Tüm Kurumların Fatura Ödemeleri .Gsm abonelik işlemleri, TTNET, Digiturk, Pronet Alarm sistemleri, Kontör satışı v.b... 

Türkiye genelinde Merkez Telekom bayiliği verilecektir. 

Detaylı Bilgi : 0232 332 0 334  Merkez Telekom Bayilik ve Bayilik Şartları Merkez Telekom Bayilik Sistemi Nasıl İşliyorGsm Abonelik İşlemleri, TTNET, Türk Telekom, Digitürk, Pronet alarm sistemlerinin abonelik işlemlerini, hat aktivasyon (faturalı-kontörlü), numara taşıma, yedek sim kart v.b birçok abonelik işlemlerini online olarak yapabilecek ayrıca; fatura ödeme lira (kontör) yükleme, havale işlemleri, kredi kartı ödemeleri, kira-aidat ödemeleri v.b işlemleri gerçekleştirebileceklerdir. Ayrıca bayilerimiz web tasarım hizmetlerinin satışı ile yetkilendirilmiştir. Tamamen yasal olan bu sistemde İnternet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesi hususunda BTK iletişim dairesinden gerekli izinler ve yetki belgeleri alınmıştır. Mevzuatta tamamen yasal olarak hizmet sunmaktayız. Bayilerimize sağladığımız tüm ürünlerden zahmetsizce yararlanırlar. Yapmanız gereken, gerekli form v.b evrakları bize ulaştırmaktır. 

Merkez Telekom Bayilik Başvuru Formu Merkez Telekom bayisi olmak için bayilik başvuru formu bölümünden başvurunuzu genel merkezimize iletebilirsiniz. 

Merkez Telekom Bayilik Paketleri Merkez Telekom Bayilik Paketi 1 : Mevcut işletmesi olan bayilerimiz Gsm Abonelik İşlemleri, TTNET, Türk Telekom, Digitürk, Pronet alarm sistemlerinin abonelik işlemlerini, hat aktivasyon (faturalı-kontörlü), numara taşıma, fatura ödeme lira (kontör) yükleme, havale işlemleri, kredi kartı ödemeleri, kira-aidat ödemeleri v.b işlemleri gerçekleştirebilecekler, Ön provizyon sistemiyle çalışan bu sistem hesabınızdaki krediniz dahilinde işlemlerinizi online olarak yapmanızı sağlar. Müşteri potansiyeliniz artar ve her işlemden kar elde edebilirsiniz. İnternet Cafeler, telefoncular, büfeler, marketler v.b Fatura Ödeme, lira (kontör) yükleme potansiyeline sahip tüm işletmelerde bu sistem uygulanabilir. 

Merkez Telekom Bayilik Paketi 2 : Tüm sistemlerin tek merkezde olduğu Merkez Telekom konseptine uygun olarak a’dan z’ye bir bayimizin ihtiyaç duyabileceği her şeyi biz temin ediyoruz. Beğenmiş olduğunuz iş yerini Merkez Telekom standartlarında hazırlayıp size anahtar teslim veriyoruz. Paketlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için 0232 332 0 334 nolu telefondan müşteri hizmetlerimizden yardım alabilirsiniz. 

Merkez Telekom Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR