Margido Dondurma

Margido Dondurma Bayilik Açıklaması

Margido Dondurma Bayilik

MARGİDO Dondurma Gıda San. ve Tic. LTD. ŞTİ. 150 yıllık geçmişe sahip olan Maraş dondurmasını yüksek kalitede üretmektedir. Şu andaki üretim saatte 2 ton üretim kapasitesindedir. MARGİDO dondurmalarının tümü Kahramanmaraş'ta fabrikamızda 15'i aşkın değişik boyutlarda frigorafik araçlarla dağıtımlarımız yapılmaktadır. Özgün Kahramanmaraş dondurmasının yanı sıra 52 çeşit meyveli dondurmayı hiçbir yapay renk ve aroma kullanmadan natural olarak üretiyor. Margido Dondurma Bayilik  Margido Dondurma Bayilik ve Bayilik Başvurusu İşte Doğanın Armağanı olan bu tatları Türk dondurma tüketicisine MARGİDO ortamında dondurma yeme keyfini yaşatmak amacıyla ekip çalışmasını seven, kendini devamlı yenileyebilen, kendine güvenen, işinin başında duran ve müşterilerini tatmin edecek hizmeti vermek için her türlü fedakarlığa katlanacak işletmecilerle Franchising Sistemini uygulamaktadır. Eğer siz de birikimlerinizi en uygun şartlarda yatırıma dönüştürmeyi düşünüyorsanız MARGİDO en iyi çözüm olacaktır. Sizde MARGİDO zincirine katılmak için başvuru formunu doldurunuz.

Margido Dondurma Bayilik Başvurusu

Margido Dondurma Bayilik başvurusunda bulunmak isteyen girişimciler bu bayilik başvuru formu linke tıklayarak Margido Dondurma Bayilik başvurusunda bulunabilirler. Margido Dondurma Bayilik hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişimbilgilerinden firmayı arayınız.

Margido Dondurma Bayilik Hakkında : Margido dondurmaları 25 yılın tecrübesi ve modern üretim tekniklerinin bir araya gelmesiyle kurulmuştur.Yıllardır çeşitli markalar altında dondurma alanında faaliyet gösteren değerli dondurma ortaklarımız güçlerini birleştirerek modern üretim teknikleri ile AB standartlarına sahip entegre bir tesis kurarak yola çıkmıştır. Kaynağından başka bir yerde istenilen nitelikte üretilemeyen Maraş dondurması firmamız tarafından 17 bin m² açık 3500 m² kapalı entegre tesisimizde Kahramanmaraş’ta üretilmektedir. Günlük olarak 72 ton üretim kapasitesine sahip tesisimizde Kahramanmaraş dondurmasının yanında 17 çeşit meyveli dondurma da üretilmektedir.

Kurumumuz üretim ve pazarlama stratejisinin fiyat üzerinden değil kalite üzerinden yürütülmesini ilke edinmiştir. Amacımız kaliteli,sağlıklı ve lezzetli dondurma üretimini gerçekleştirmektir. Bu kapsamda firmamızda süt ürün takip sistemi etkin olup alınan sütlerin laboratuar ortamında analizi yapılmaktadır. Standartlarımıza uyan sütler depolarda dinlendirilip modern tekniklerle pastörize edilmekte ve bölgemizde yetişen saleple bir araya gelerek siz müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Üretim aşamamızdaki hassasiyeti ve gelişmiş teknolojik imkanları kullanmamız dondurmamızın lezzetli, sağlıklı ve lezzetin sürekliliğini sağlayabilme imkanlarını bize sunmaktadır. Üretimin aşamasının yanında önem verdiğimiz bir diğer hususta lojistiktir. Siz değerli Müşterilerimiz tarafından ürün, ekipman vb. gerekliliklere en kısa zamanda ulaştırmak yegane hedeflerimizdendir. Kahramanmaraş dondurmasının lezzetine lezzet katarak sektörde fark yaratan,kaliteli hizmet anlayışı ve samimiyet ilkelerini temel alan margido ailesi olarak sizlerle tanışmaktan mutluluk duyarız.

Margido Dondurma Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR