Maraşta Dondurma

Maraşta Dondurma Bayilik Açıklaması

Maraşta Dondurma Bayilik

Maraşta Dondurma Bayilik Hakkında : Marasta Dondurma Bayilik : 2006 yılında üretime başlayan Marasta Dondurma Kahramanmaraş dondurmasının eşsiz lezzetini Türkiye ve Dünyaya tattırmak amacıyla yola çıkmıştır. Sahlep ve keçi sütüyle bu lezzet sizlere en kaliteli ve doğal şekilde üretip sunmaktır. 

 Maraşta Dondurma Bayilik ve Bayilik Şartları

Eşsiz damak tadıyla tarih içinden gelen bir lezzet geleneğidir. Bu tadın yolculuğu birkaç asır öncesinden başlayarak günümüze kadar gelmiştir. Maraş Dondurmasının doğuşu; Maraş’ta Karsambaç adı verilen karışımın keşfiyle başlar. Maraş Dondurmasının lezzetindeki farklılık kullanılan doğal besin kaynaklarından geliyor. Özellikle Ahır dağı yamaçlarındaki zengin bitki ve çiçek türleri ile, özellikle kekik, keven ve yabani orkidelerle beslenen keçilerin sütüne dönüşen aromalarda gizli. Ayrıca bir doğa mucizesi olan sahlebin ilavesi ile Dünya’da benzeri olmayan o enfes tat meydana geliyor. Özgün Kahramanmaraş dondurmasının yanı sıra 52 çeşit meyveli dondurmayı hiçbir yapay renk ve aroma kullanmadan natural olarak üretmekteyiz.

  • FİRMA İSMİ: MARASTA DONDURMA GIDA TAR.HAY.TUR.PAZ.SAN.VE TİC LTD ŞTİ
  • BAYİLİK KATEGORİSİ: DONDURMA/GIDA
  • KURULUŞ YILI: 2006
  • BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 10

Maraşta Dondurma Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Marasta Dondurma Bayilik başvurusunda bulunmak isteyen girişimciler bayilik başvuru formu linke tıklayarak Marasta Dondurma Bayilik başvurusunda bulunabilirler. Marasta Dondurma Bayilik hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden firmayı arayınız.

BAYİLİK DESTEKLERİ: PERSONEL DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, YER SEÇİMİ.

 

Maraşta Dondurma Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR