Mantıklı Mantı

Mantıklı Mantı Bayilik Açıklaması

Mantıklı Mantı Bayilik

Mantıklı Mantı Bayilik Hakkında : FİRMAMIZ KUPLARDA PİŞMİŞ VE DONDURULMUŞ MANTILARIN AVM VEYA İŞLEK CADDELERDE MİKRODALGA İLE ISITILMASI VE SOSLARIN EKLENMESİ İLE MANTI SATIŞI BAYİLİĞİ VERECEKTİR.

Mantıklı Mantı Bayilik ve Bayilik Şartları 

Kaşifler Dondurulmuş Gıda ve Unlu Mamüller firması gerekli olan tüm üretim ve çalışma izinlerini almış ve üretimin her aşamasında hijyen koşullarını yerine getirmiş son tüketiciye sunulacak mantıyı en sağlıklı şekli ile sunumunun sorumluluğu ve bilincinde olarak gerekli olan tüm koşulları sağlamıştır. İnsan sağlığını birinci derecede öncelik olarak gören Kaşifler Dondurulmuş Gıda ve Unlu Mamüller mantı imalatında kullanılan bütün meteryallaeri Tarım ve Gıda İl Müdürlüğünün uygun gördüğü malzemeler ve teknikler kullanılarak gıda mühendisi denetiminde gerçekleştirmektedir. 

Mantıklı Mantı Bayilik ve Bayilik Şartları Üretilen mantıları ilk yarım saat içerisinde hızlı bir şekilde -40 derecede dondurarak bakteri üremesinin önüne geçmiş ve Kioks stantlarında -18 derecede muhafaza ederek soğuk zincir aşaması bozulmadan son tüketiciye sunumu sağlanmaktadır. 

FİRMA İSMİ: KAŞİFLER DONDURULMUŞ GIDA VE UNLU MAMULLER

BAYİLİK KATEGORİSİ: GIDA/KUPTA MANTI 

KURULUŞ YILI: 2015 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 4

Mantıklı Mantı Bayilik Şartları ve Destekleri

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: 25.000 BAYİLİK DESTEKLERİ: EĞİTİM DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ.

Mantıklı Mantı Bayilik Başvurusu

Mantıklı Mantı Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimci ve yatırımcılar vermiş olduğum bu Mantıklı Mantı Bayilik Başvuru Formu linkten Mantıklı Mantı Bayilik Başvurusu yapabilirsiniz. Mantıklı Mantı Bayilik, Mantıklı Mantı Bayilik Şartlarıhakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız aşağıdaki iletişim numaralarından firma ile irtibat kurabilirsiniz.

 

Mantıklı Mantı Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR