Manolya Sehpa

Manolya Sehpa Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Manolya Sehpa Bayilik Açıklaması

HAKKIMIZDA

1983 yılında kurulan Manolya Mobilya, Gaziemir Sarnıç’ta ve Menderes’te 6 bin metrekaresi kapalı alan olmak üzere toplam 15 bin metrekare alan üzerinde üretim yapmaktadır. Yılda 100 bin adet üretim kapasitesine sahip olan firmamız kurulduğu yıldan bu yana modern ve özgün tasarımlarıyla kalite, konfor ve şıklığın öne çıktığı mutfak masaları, sandalyeler ve köşe takımları üretmektedir.

Cam, metal, ağaç işleme faaliyetlerinin yanı sıra tüm kromaj kaplama, cam ebatlama ve kesim faaliyetlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren Manolya Mobilya, yaygın bayi ve mağaza ağıyla yurt içinde ve yurt dışında birçok noktada tüketiciye ulaşmaktadır. Satış sonrası destek ve hizmet faaliyetlerini de ön planda tutan firmamız periyodik müşteri ziyaretleri ve alanında uzman teknik personeliyle satış sonrasında da her zaman müşterilerinin yanında ve hizmetindedir.

Güçlü bir markanın ancak mutlu müşterilerle oluşabileceğine inanan Manolya Mobilya üretimden paketleme ve sevkiyata kadar her aşamada azami özveri ve itina ile hizmet vermektedir.

“Her stile bir stil, her beğeniye pek çok alternatif” sloganıyla yola çıkan Manolya Mobilya olarak birbirinden şık ve özgün tasarımlarımızla;

Manolya Sehpa Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR