1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Ev, Bahce ve Dekorasyon
  3. Manolya Sehpa

Manolya Sehpa

Manolya Sehpa bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Manolya Sehpa bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Ev, Bahce ve Dekorasyon

HAKKIMIZDA

1983 yılında kurulan Manolya Mobilya, Gaziemir Sarnıç’ta ve Menderes’te 6 bin metrekaresi kapalı alan olmak üzere toplam 15 bin metrekare alan üzerinde üretim yapmaktadır. Yılda 100 bin adet üretim kapasitesine sahip olan firmamız kurulduğu yıldan bu yana modern ve özgün tasarımlarıyla kalite, konfor ve şıklığın öne çıktığı mutfak masaları, sandalyeler ve köşe takımları üretmektedir.

Cam, metal, ağaç işleme faaliyetlerinin yanı sıra tüm kromaj kaplama, cam ebatlama ve kesim faaliyetlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren Manolya Mobilya, yaygın bayi ve mağaza ağıyla yurt içinde ve yurt dışında birçok noktada tüketiciye ulaşmaktadır. Satış sonrası destek ve hizmet faaliyetlerini de ön planda tutan firmamız periyodik müşteri ziyaretleri ve alanında uzman teknik personeliyle satış sonrasında da her zaman müşterilerinin yanında ve hizmetindedir.

Güçlü bir markanın ancak mutlu müşterilerle oluşabileceğine inanan Manolya Mobilya üretimden paketleme ve sevkiyata kadar her aşamada azami özveri ve itina ile hizmet vermektedir.

“Her stile bir stil, her beğeniye pek çok alternatif” sloganıyla yola çıkan Manolya Mobilya olarak birbirinden şık ve özgün tasarımlarımızla;

  1. Mobilya

Manolya Sehpa Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Manolya Sehpa Şartlar & Koşullar

Manolya Sehpa Fotoğraflar

Manolya Sehpa 0
Manolya Sehpa 1
Manolya Sehpa 2
Manolya Sehpa 3

Ev, Bahce ve Dekorasyon Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör