Malatya Pazarı

Malatya Pazarı Bayilik Açıklaması

Malatya Pazarı Kuru Yemiş ve Meyve Bayilik

Malatya Pazarı Bayilik Hakkında : Kuruyemişte Kalite Geleneği. 1870'li yıllarda Malatya'da başlayarak sonraki asırda İstanbul'da Mısır Çarşısı'na, oradan da ihracata uzanan "ÖNCE KALİTE" odaklı Malatya Pazarı geleneği, günümüze de modern tesislerinde üretilen seçkin ürünler ile sürdürülmektedir. 

Malatya Pazarı, modern teknoloji ve geleneksel üretimi başarıyla harmanlayarak zengin kuruyemiş ve kuru meyve çeşitlerini tüketicilerinin beğenisine sunan ülkemizin bayilik sektördeki önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. 

Malatya Pazarı Kuru Yemiş ve Meyve Bayilik  Malatya Pazarı, Kuru Yemiş ve Meyve Bayiliği Veriyor Üretici seçiminde hassas, çevreye ve insana karşı son derece duyarlı, hammadde seçiminde ise insan sağlığını gözeten öncelikli yerli girdiler kullanarak ülke ekonomisine katkıda bulunan firmamız, gittikçe gelişen satış, pazarlama ve dağıtım ağı ile geleneksel lezzetlerini yerli ve yabancı tüketiciler ile buluşturmaya devam etmektedir. Hedefimiz, üstün kalite, lezzet ve doğallıktan ödün vermeyen üstün hizmet anlayışımızı nesiller boyunca kalıcı şekilde sürdürmektir.

Malatya Pazarı Kuru Yemiş ve Meyve Bayilik Başvurusu

 Malatya Pazarı Kuru Yemiş ve Meyve Bayilik, Malatya Pazarı Kuru Yemiş ve Meyve Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıdaki iletişim numaralarından firma ile irtibat kurabilirler.

Malatya Pazarı Bayilik İletişim Bilgileri

 

Malatya Pazarı Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR