Mahi

Firmamız Doğal Ve Organik Ürünler Üretmektedir

Mahi Bayilik Destekleri 3/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Mahi Bayilik Şartları

Ürünlerin Doğru şartlarda Saklanması
Minimum Sipariş Tutarı İçin İletişime Geçiniz.

Mahi Bayilik Açıklaması

Hepimizin vazgeçilmez hedefleri ve hayalleri vardır bizce insanlığın ortak hedefi yaşadığı zamanın doğallığını gelecek nesilleri en azından bulabildiği kadarıyla taşımaktır. Bizler gelecek nesillerin emanetçileri olarak ürettiğimiz her şeyin en doğal olanını yapmalıyız. İşte bunun için DOĞADA NASILSA (MAHİ) anlayışıyla...

Mevcut olanı bozmadan insanımız ile doğa arasında sadece bir aracı olmayı, böyle kazandırarak kazanmayı hedefleyerek yola çıktık. Memnuniyetsizliğiniz ancak doğal olandan memnun olunmaması ile mümkündür.

Gıda Sektörünün üreticilik dahil farklı dallarında uzun yıllar faaliyet gösteren Mahi Gıda beslenme kültürümüzün ve damak zevkimizin en önemli besinlerinden olan Pekmez' in birçok çeşidini üreterek insanlığın geleneksel ve doğal ürünlerle buluşmasına katkıda bulunmaktadır. Firmamız dünya ekolojik dengesinin hassas olduğu ve doğal gıda tüketiminin insan sağlığı üzerindeki olumlu etkisinin çok daha iyi anlaşıldığı bir dönemde, 2011 yılında üretime başlamıştır. Değişen tüketim değerleri arasında yerini ilk günkü gücüyle koruyan Pekmez, ülkemizde yakın tarihlere kadar geneleksel ve ilkel koşullarda yapılmakta iken, günümüzde modern yöntemlerle üretilmektedir. Pekmezin tüm çeşitlerini endüstriyel bazda kontinü ( tamamen dış atmosfere kapalı ) bir sistemde meyve suyu teknolojisi kullanarak üreten Mahi Gıda, Pekmez üretimine farklı ve ciddi bir boyut kazandırmakta iddialıdır.

Tüm ürünlerimiz için tedarik ve analiz sürecimiz tarlada satın alma esnasında başlayıp, mal kabul, üretim ve depolama safhalarında tecrübeli gıda mühendisi kadromuzla birlikte büyük bir hassaslıkla devam ederek son tüketiciye güvenli ve doğal bir şekilde sunulmaktadır.

Doğada nasılsa MAHİ GIDA TEM. İNŞ.PAZ.İTH.İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. anlayışıyla hizmet vermekteyiz.

Mahi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
İletişime Geç