Mad Science

Mad Science Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Mad Science Bayilik Şartları

10 Yıllık İsim Hakkı, 15000 $ Lık Malzeme, Hazır Web Sitesi Ve Online Reklam

Mad Science Bayilik Açıklaması

Misyonumuz
‘’Çocuklarin eglenceli, etkilesimli, uygulamali ve egitsel etkinlik programlariyla hayal gücünü ve merakini atesleyerek, fen biliminin gerçekte ne oldugu ve yasadigimiz dünyayi nasil etkilendiginin ögretilmesine katkida bulunmaktir. ‘’

Educa Egitim ve Animasyon Hizmetleri AS- 8 yillik edindigi yerel ve uluslararasi birikimi kurum bünyesinde olusturabilmesi ve bu birikimi kullanabilecek nitelikte olmasi ile taninmaktadir.Bilginin toplum ile bulusturulmasini ve yayginlastirilmasini, bunu yaparken de bilginin mümkün oldugunca görsellestirilerek, etkilesimli uygulamalarla anlasilir bir biçimde aktarilmasini amaçlar. Programlarimiz; proje hizmetlerimiz, egitim hizmetlerimiz, atölye çalismalari, bilimsel gösteri etkinliklerimiz, katilimcilara olabildigince fazla bilgi aktarilmasi degil, katilimcilarin basit bilimsel olgulari fark etmeleri saglanarak, merak duygularinin, arastirma, sorgulama ve ögrenme isteklerinin tetiklenmesi amaçlanir.  Çocuklarimizin STEM alaninda becerilerin gelisimine destekleyerek, Türkiye’nin dünya çapinda rekabet gücüne sahip bir ülke konumuna gelebilmesi için STEM alaninda iyi yetismis insan gücünün önemine inaniyoruz.

Meb Okul Öncesi ve Ilkögretim Okullari Hakkinda

Educa Egitim ve Animasyon Hizm. Ltd. Sti.'nin Istanbul ili genelindeki devlet okul öncesi ve ilkögretim okullarindaki ögrencilere yönelik "Eglenceli Fen Bilimleri Etkinlik Sunumu" düzenlemesi T.C. Istanbul Valiligi Il Milli Egitim Müdürlügü'nün 26/12/2008 tarihli oluru ile uygun görülmüstür.

Yine, Izmir ili genelindeki devlet okul öncesi ve ilkögretim okullarindaki ögrencilere yönelik ‘’Eglenceli Fen Bilimleri Sunumu ‘’ düzenlemesi T.C. Izmir Valiligi Il Milli Egitim Müdürlügü’nün 16/02/2012 tarihli oluru ile uygun görülmüstür.

Mad Science Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR