1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Bebek ve Çocuk
  3. Mad Science

Mad Science

Çocuklara fen bilimini eğlendirerek öğretmeyi hedefleyen markamız dünya çapında başarısı kanıtlanmış faaliyetlerini Türkiye’de de geniş kitlelere ulaştırıyor.

Bebek ve Çocuk

Mad Science Bayilik 

Mad Science Group Kanada merkezli bir marka olup çocukları eğlendirerek fen bilimini öğretiyor ve Türkiye’deki faaliyetleri Mad Science tarafından yürütülüyor. Eğitim anlayışına farklı bir tarz getiren Mad Science eğlenceli ve eğitici sunumları ile eğitim sektöründe bayilik veren firmalar arasında fark yaratıyor. Mad Science olarak markamızı daha da büyütebilmek için standartlarımıza uygun girişimcilere bayilik vermeye devam ediyoruz. Aynı zamanda toplu gösteriler, doğum günü partileri, yaz ve kış okulu / kampları, 3 – 12 yaş arası çocuk grubuna yönelik okul etkinlikleri ve doğum günü davetleri gibi farklı etkinlik alternatiflerini de müşterilerimize sunuyoruz. 

Mad Science Bayilik Şartları

Mad Science bayilik alan girişimcilerimize franchise paketimiz dahilinde; il bazında 10 yıllık franchise isim hakkımızı veriyoruz. Buna karşılık olarak da 12.000 USD isim hakkı bedeli alıyoruz. Malzeme giriş bedeli olarak 15.000 USD, royalty bedeli olarak ise aylık % 10 pay alıyoruz. 

Mad Science bayilik almak isteyen girişimcilerimiz bizden ön bilgi talep ettikten sonra kendilerini ön görüşmeye davet ediyoruz. Ardından marka yetkililerimiz başvuru sahibini bir değerlendirmeye tabi tutuyorlar. Değerlendirmenin olumlu sonuçlanması ve karşılıklı anlaşmaya varılması durumunda bayilik sözleşmesini imzalıyoruz. 

Mad Science Bayilik Avantajları

Mad Science bayilik alan girişimcilerimiz 30 yıllık güvenilir markamızı kullanma avantajından yararlanıyorlar. Araştırma geliştirme desteğimiz ve uluslararası know-how aktarımımız sayesinde bayilerimiz kısa sürede sektörün güçlü oyuncularından biri haline gelebiliyorlar. Mad Science bayilerimiz yıllık uluslararası franchisee toplantılarına katılıyor ve böylece sektörle ilgili dünya çapındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip edebiliyorlar. Mad Science bayilik alan girişimcilerimiz düşük yatırım maliyetleri karşılığında düşük işletme giderleri olan bir işe sahip olabiliyorlar. Markamızın faaliyetleri hem devlet okullarından hem de özel okullardan büyük ilgi görüyor. Bu nedenle bayilerimiz oldukça geniş bir potansiyeli müşteriye dönüştürme imkanını kullanabiliyorlar. Ayrıca çeşitli AVM’ler de birlikte düzenlediğimiz etkinlikler sayesinde markamızın en iyi müşterileri arasında yer alıyor. Markamız bayilik alan girişimcilerimize güvenilir teknolojik altyapımızdan yararlanma fırsatını sunuyor. Bunun yanı sıra özel kurumsal projelere yönelik olarak tüm şubelerimizle ihtiyaç duydukları alanlarda bilgimizi paylaşıyoruz. 

Mad Science Bayilik Destekleri

Markamızdan bayilik alan girişimcilerimize personel desteği, eğitim desteği, proje desteği, pazarlama desteği, el kitabı, yer seçimi, bölge koruması ve ortak reklam alanlarında destek sağlıyoruz. Mad Science bayilik alan girişimcilerimize ilk yatırımlarında para kazandıracak özel Mad Science malzeme tedarikini de sağlıyoruz. Ofisin kurulması aşamasında Mad Science bayilik alan girişimcilerimize destek oluyor eğitimlerini eksiksiz tamamlıyor ve işe başlama hazırlık desteği de veriyoruz. Mad Science bayilik alan girişimcilerimize markamızın hazır web sitesinden ve online reklam çalışmalarından yararlanma imkanı da sağlıyoruz. 

Tüm bunların yanı sıra bayilerimize reklam ve tanıtım materyali tedarik desteği yapıyoruz. Matbuatların Türkçe tasarımı ve görsel desteği konusunda da bayilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Merkezi danışmanlık hizmetlerimizin yanı sıra belirli standartlara uygun olmasına özen gösterdiğimiz eğitmenlerin işe alınması sürecine de katkıda bulunuyoruz. 

Siz de çocukları hem eğlendiren hem de öğreten bir sistem ile eğitim sektöründe yer almak ayrıca, markamızın diğer faaliyetlerinin de etkisi ile geniş kitlelere ulaştığınız karlı bir işe sahip olmak istiyorsanız en kısa sürede bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz.

  1. Kres ve Anaokulu

Mad Science Bayilik Destekleri

Mad Science Şartlar & Koşullar

  • Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Mad Science Fotoğraflar

Bebek ve Çocuk Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör