1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Perakende Zincirleri
  3. Lipetgaz Bayilik

Lipetgaz Bayilik

Lipetgaz Bayilik bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Lipetgaz Bayilik bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Perakende Zincirleri

Lipetgaz Bayilik

Lipetgaz markası tüplügaz segmentinde 260 bayi , otogaz segmentinde 57 bayi ile Türkiye genelinde 68 ilde faaliyetlerini sürdürmektedir. Mogaz Petrol Gazları A.Ş. 1963 yılında Mobil Oil T.A.Ş. ve Koç Topluluğu ortaklığı ile kurulmuş Türkiye’nin ilk LPG dağıtım şirketlerinden biridir. 1993 yılına kadar Mobil Oil T.A.Ş. ve Koç Topluluğu ortaklığı, Mobilgaz markası ve Mobil Petrol Gazları A.Ş. ünvanı ile faaliyet gösteren şirketimiz, aynı yıl sermaye yapısı itibari ile tamamen Koç Topluluğu bünyesine katılmış ve ticari faaliyetlerini Mogaz Petrol Gazları A.Ş. ünvanı ile sürdürmeye devam etmiştir. 2003 yılı sonunda Lipet Likit Petrol Gazı ve Yakıt Ticaret A.Ş.’ nin şirketimize katılması ile Mogaz, pazardaki yerini daha da güçlendirmiştir. 

Lipetgaz Bayilik ve Mogaz Bayilik Bilgileri 

Yurt genelinde Mogaz ve Lipetgaz markaları ile tüplügaz, otogaz ve dökmegaz satış ve dağıtım faaliyetlerini sürdüren şirketimiz, aynı zamanda Türkiye’de abonelere direk olarak tüplü LPG dağıtımı yapıldığı doğrudan satış uygulamasını başlatan ve ayrıca Kokusuz LPG üretip satan ilk olmuştur.2004 yılında verimliliğin artırılması hedefi doğrultusunda üretim faaliyetlerinin tek elden yürütülmesi ve Mogaz’a ait tesislerin işletmesinin Aygaz’a devri ile başlayan işbirliği, son yıllarda bazı birimlerin ortak yönetime geçişi ile artarak genişlemiştir. Temin ve üretim süreçlerinde sağlanan verimliliğin, marka yönetimiyle satış ve lojistik alanlarına da taşınması hedeflenmiştir. Bu kapsamda, Aygaz Yönetim Kurulu tarafından 2012 yılında devralma yoluyla birleşme kararı alınmış ve 22 Ocak 2013 tarihinde tescil işlemleri tamamlanarak Mogaz ve Lipetgaz markalarıyla dağıtım yapan Mogaz A.Ş , Aygaz A.Ş. ile birleşmiştir.

Lipetgaz Ürünleri

Ülkemizde LPG (Likit Petrol gazı)’nin küçük hacimlerdeki (5lt-105lt) basınçlı kaplarda depolanarak satışa sunulmasını sağlayan sisteme tüplügaz denir. Tüplügaz özellikle mutfak kullanımı için çok uygun bir enerji kaynağı olup, tüketicilerin pişirme ve şofben ile su ısıtma gibi ihtiyaçlarını temiz ve zahmetsizce karşılayabilmektedir. Ayrıca muhtelif tip soba ve cihazlar ile tüplügazın ısıtmaya yönelik oldukça gelişmiş bir uygulama alanı da bulunmaktadır. Pratikliği ve temizliği ile yaşantımızın bir çok bölümüne vazgeçilmez bir unsur olarak girmiş olan tüplügaz, tüketim tarzı ve kapasitesine göre Mogaz ve Lipetgaz markamızla kamp tüpü (2 Kg), ev tüpü (12 Kg), ticari tüp (24 Kg), sanayi tüpü (45 Kg) ve forkliftlere yönelik olarak otogaz tankı özelliklerine sahip forklift tüpü (24 kg.) olmak üzere toplam beş ayrı tip ambalaj ile piyasaya arz edilmektedir.

  1. Akaryakıt İstasyonları

Lipetgaz Bayilik Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Lipetgaz Bayilik Şartlar & Koşullar

Perakende Zincirleri Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör