Lexa Çelik Kapı

Lexa Çelik Kapı Bayilik Açıklaması

Lexa Çelik Kapı Bayilik

Lexa Çelik Kapı Bayilik Hakkında : Firmamız; 30 yılı aşkın deneyimi ile kendisini sürekli yenileyen bir vizyona sahiptir. Üretimde aranan en önemli özelliğin kalite olduğunun bilincinde olan uzman kadromuz, müşterimizin beklentilerini maksimum düzeyde karşılayabilen ürünler üretmektedir.

 Lexa Çelik Kapı Bayilik ve Bayilik Şartları Lexa markalı ürünlerimiz 4000 m²’si kapalı olmak üzere toplam 5000 m² alanda CNC makinalarda tecrübeli, deneyimli ve uzman kadromuzla modern tesislerimizde üretilmektedir. Üretmekte olduğumuz ürünler, TS 12655 , TS EN 1634-1, TS EN 1363-1 Standardı, ISO 9001-2000 Kalite Yönetim sistemi ve CE standardına göre imal edilmektedir. 

Firma ismi: LEXA KAPI SİSTEMLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 47 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Finans, Bölge Koruması

Lexa Çelik Kapı Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Bayililik talep edilen ilde LEXA ÇELİK KAPI ile anlaşmalı bir Bayii noktasının olmaması gerekmektedir.

*Bayii olacak firmanın, istenilen potansiyele ulaşabilecek nitelikte altyapısının olması gerekmektedir. Bayilerimizden satış miktarı ilk 1 yıl içerisinde herhangi bir alt sınırı olmayıp 1 yıl sonunda satış performansına göre belirlenmektedir.

*Ürünlerimizin satışını, tanıtımını ve reklâmını LEXA markası adı altında yapmasını talep ediyoruz. İmalat sürecimiz, sevk ve ödeme koşullarımız; Sipariş tarihi itibari ile 20-25 gün arasında değişmektedir. 

Bayiliksistemimizde sevkiyatlarımız kamyon veya tır bazında bayinin belirlediği adrese yapılmaktadır. Ödeme koşullarımız ;%25 avans, bakiye için 60-90-120 gün vadeli olarak talep edilmektedir.

 

Lexa Çelik Kapı Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR