Kvcpen

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Pencere Sistemleri Bayilikleri

KVCPEN Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

KVCPEN Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

Kvc-Pen, Pvc sektöründe yeni bir perspektif oluşturmak gayesiyle yola çıkmıştır ve kalite anlayışını bilgi birikimi,deneyim ve iş ahlakı esaslarına göre şekillendirmiştir. Şirketimiz 20 yılllık deneyim ve birikimin oluşturduğu bir aile şirketidir.

Şirketimiz,Yapı ve pvc sektöründe 20 yıllık deneyim ve birikime sahip bir aile şirketidir. Şirketin kurucularından Mustafa Eralp; Gaziantep’te plastik pencere sektöründe çeşitli firmaların kuruluş aşamalarında yer almış, PVC kapı, pencere, konfeksiyon imalatı ve profil üretimi konularında aktif olarak çalışmıştır.

Vizyonumuz
KVC PEN, gücünü profil kapı, pencere ve inşaat sektöründe 20 yıllık deneyim ve birikimin oluşturduğu bir aile şirketidir.
Amacımız her alanda yeniliği hedefleyen, kazancını daha verimli üretim ve kaliteyle bütünleştirmek isteyen uluslararası bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Kendi bölgemiz ve uluslararası platformda, pvc sektöründe ürün ve hizmetlerimizle fark yaratarak sektöre kalite ve teknolojiyi sunmaktır.
KVC PEN, inşaat ve pvc sektöründeki deneyimlerini birleştiren aile bireylerinin kendi değerlerinden ödün vermeden sunduğu hizmette en iyiyi yakalama hedefiyle yola çıkmıştır.

Değerlerimiz

-Bizim temel önceliklerimiz Güven ve doğruluktur.

-Daha iyi hedeflere ulaşabilmek için her türlü yeniliği  takip etmek.

-Müşterilerimize en iyi kaliteyi ve teknolojiyi sağlamak.

-Gelişimimizi  sağlayacak hertürlü yeni fikire saygı duymak.

-Ülkemizin ismini en yüksek kaliteli ürünlerimizle duyurmak.

KVCPEN Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR