Kurucum Gıda

Kurucum Gıda (Kurutulmuş Meyve Ve Sebze Üretimi)

Kurucum Gıda Bayilik Destekleri 3/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Kurucum Gıda Bayilik Şartları

Kurutulmuş Gıdalar Satıcıya Toptan Satılarak Alıcının Bunu Perakende Olarak Pazarlayıp Kendi Karını Koyması Gerekmektedir.

Kurucum Gıda Bayilik Açıklaması

KURUCUM GIDA'NIN TARİHÇESİ; 
Kurucum markasını kurma fikri ilk olarak 2007 de kurmuş olduğumuz Eksis Makine ve Gıda LTD. ŞTİ. de yapmış olduğumuz endüstriyel kurutma makinaları ile başladı. Kurucumun 2012 de kurulmasına kadar aradan geçen 5 senelik dönemde sektöründe öncü olan kurutma sistemlerinin imalatı ve satışını yapmakla bu konudaki bilgi birikimimizi ve tecrübemizi tedrici olarak günden güne arttırdık. Doğal kurutma yöntemlerinin içerdiği risklerin çokluğu ve bu konuda yapılan uygulamaların yeterli derecede elverişli olmaması sebebiyle hasadından kurutulmasına, ambalajından tüketimine her süreçte siz müşterilerimizin memnuniyetine uygun kurutulmuş gıda ürünleri sunmak için bütün gayretimizle çalışmaktayız. 

Vizyonumuz

Kurutulmuş meyve ve sebze alanında Türkiye de lider firma olmak ve bu sorumluluğu hakkıyla taşımak.

Misyonumuz

Tüketiciye, müşteriye, çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza karşı saygı ve dürüst hizmeti ilke edinerek, kalite ve sağlıktan ödün vermeden en kaliteli ürünü en uygun fiyattan sunmak, yenilikçi çalışmalarımızla ve ileriye yönelik yatırımlarımızla kurutulmuş meyve ve sebze sektöründe en iyi hizmeti sunmak.

  • Ürün / Hizmet Kapsamı: Kurutulmuş Gıda Üretimi
  • Kuruluş Yılı : 2012
  • Merkez Ülke: Türkiye

Kurucum Gıda Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR