Kiralık Villada Tatil

Firmamız 11763 Belge Numaralı Zeo Travel Turi̇zm Ünvanı Ile Tursab Ve Kültür Ve Turi̇zm Bakanliğina'a Bağlı Resmi Bir Seyahat Acentasi'dır

Kiralık Villada Tatil Bayilik Destekleri 3/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Kiralık Villada Tatil Bayilik Açıklaması

1000+ fazla hazır villa portföyü ile hemen bayimiz olup kiralama yapmaya başlayabilirsiniz. Bayilerimize özel kendilerine ait LOGO, ADRES, TELEFON ve adres bilgilerine sahip satış sayfalarından rezervasyon talebi alıp rezervasyonlarını kontrol edebilir ve onaylayabilirsiniz. Satış sayfalarınız üzerinden kiralanan yerler ile ilgili rezervasyon, ödeme ve borç-alacak bilgileri takibi için özel yönetim panelinden kontrol edebilirsiniz.

Sitede bulunan mülklerin müsaitlik durumları ile ilgili olarak ekibimiz anlık güncelleştirme yapmaktadır. Bu durumda size sadece satış yapıp kazanmaya başlamak kalır. 

 

Kolay Başvuru & Kayıt

Evsahibi ve Bayii olarak basit bir form ile ücretsiz olarak kayıt olabilir, Onay sonrası yönetim panelinizi hemen kullanabilirsiniz.

Bayilerimize ve Evsahiplerimize Canlı Destek, Whatsapp ve Telefon ile 7/24 destek hattı hizmeti. Bayilere özel Müşteri temsilcisine her an ulaşabilirsiniz. 

Kiralık Villada Tatil Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
İletişime Geç