Kaşmir Halı

Kaşmir Halı Bayilik Açıklaması

Kaşmir Hakkında : Kaşmir Halı, Gülsan Holding iştiraki olarak halı pazarının lideri olma hedefi ile 2005 yılında faaliyete başlamıştır. 75.000 m2 lik bir alan üzerinde kurulu olan Kaşmir Halı, modern teknoloji ile donatılmış tesislerinde 22 farklı kalitede üretim yapmaktadır. Her bütçeye ve her beğeniye yönelik geniş ebat, desen ve renk çeşidi ile hizmet veren Kaşmir Halı'nın misyonu, üretimden satışa ve satış sonrası hizmete kadar tüm aşamalarda en yüksek kaliteyi sağlamaktır. 

Kaşmir Halı Bayilik Yurtiçinde 10 bölge bayii ve 1100'ün üzerinde satış noktası ile hizmet veren Kaşmir Halı, teknolojik gelişmeleri günü gününe takip eden, üretimini en son teknolojiye sahip üretim teknikleri ile gerçekleştiren ve teknolojik üstünlüğü sayesinde de dünya standartlarında üretim yapan bir kuruluştur. 

Kaşmir Halı Bayilik Kaşmir halı bayilik başvurusunda bulunmak isteyen girişimciler için aşağıda vermiş olduğum iletişim bilgilerinden Kaşmir halı bayilik ve şartları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kaşmir Halı Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR