1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Bebek ve Çocuk
  3. Kaşif Çocuk Akademisi

Kaşif Çocuk Akademisi

Eğitim sektöründe milli bir model oluşturmayı hedefleyen Kaşif Çocuk Akademisi 81 ilde bayilik veriyor.

Bebek ve Çocuk

250000 ₺

Kaşif Çocuk Akademisi Bayilik

Kaşif Çocuk Akademisi olarak 2023 yılına kadar bir Türkiye markası haline gelmeyi ve franchise sistemi ile yurtdışında da okullar açan bir marka olmayı hedefliyoruz. Milli karakterinizdeki eğitim anlayışını ve modelini toplumumunun yararına olacak şekilde geliştirebilmek ve yaygınlaştırabilmek için eğitim sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilerimize 81 ilimizde bayilik olacağı sağlıyoruz. 

Kaşif Çocuk Akademisi Bayilik Şartları

Kaşif Çocuk Akademisi bayilik almak isteyen girişimcilerimizin eğitimin öneminin farkında ve çocukları seven bireyler olmasını istiyoruz. Ayrıca markamız bayilerinin markamızın itibarına ve başarısı kanıtlanmış sistemimize zarar vermeyecek bireyler olmasına özen gösteriyoruz. Açılacak olan şubelerimizin bahçeli ve en az 350 metrekare alana sahip mekanlar olmasını istiyoruz. Markamızdan bayilik alacak girişimcilerimiz bayilik taleplerini web sitemizdeki başvuru formunu doldurarak ya da telefonla bize ulaşarak ilettikten sonra kendileri ile bir ön görüşme yapıyor ve ön araştırma sürecini başlatıyoruz. Bu aşamaların olumlu sonuçlanmasının ardından bayilik alacak girişimcimize bayilik şartlarımızı detaylı bir şekilde iletiyor ve yer seçimi sürecinin tamamlanmasına katkıda bulunuyoruz. Şubemizin açılacağı mekan seçilip bayi adayımız finansal yükümlülüklerini yerine getirdikten sonra kendileri ile bayilik sözleşmemizi imzalıyoruz. Ardından şubemizin kurulum sürecini başlatıyoruz. 2 ay kadar süren kurulum işlemi tamamlanana kadar şubemizde görev alacak personelimizin eğitim süreçlerini tamamlıyoruz. Ardından şubemizin açılışını gerçekleştiriyoruz.

Markamızdan bayilik almak isteyen girişimcilerimizin karşılaması gereken finansman bedeli üç aşamadan oluşuyor. Ruhsat ve izinler için ortalama 5.000 TL gerekiyor. Bina için gereken finansman miktarı, binanın fiziki yapısına ve büyüklüğüne göre 80 - 100 kişilik kontenjana sahip bir işletme ortalama 120.000 TL - 150.000 TL arasında mal edilebiliyor. Bunun yanı sıra işletmenin kurulduğu ilk yıl karşılaşılması olası risklere karşı hazırlıklı olunabilmesi adına en az 50.000 TL işletme sermayesine ihtiyaç duyuluyor.

Kaşif Çocuk Akademisi Bayilik Avantajları

Kaşif Çocuk Akademisi bayilik alan girişimcilerimiz; markamızın başarılı ve alt yapısı şekillendirilmiş bayilik sistemi sayesinde sektöre avantajlı bir şekilde adım atabiliyorlar. Markamızın franchising modelini, eğitim ve işletme olmak üzere iki alt modelden oluşturuyoruz. Kaşif Çocuk Akademisi bayilik alan girişimcilerimiz şubelerinde Kaşif Çocuk Akademisi’nin geliştirmiş olduğu DEBI-T eğitim modeline uygun olarak eğitimlerini sürdürüyorlar. Bu eğitim modelimiz ve kurumsal sistemimiz sayesinde kısa sürede eğitim sektörünün önemli markaları içerisine girebilmiş olmanın gururunu yaşıyor ve bu başarıyı bayilerimiz ile birlikte daha ileriye taşımayı hedefliyoruz.

Kaşif Çocuk Akademisi Bayilik Destekleri

Kaşif Çocuk Akademisi bayilik almak isteyen girişimcilerimize 5 farklı destek programı sunuyoruz. 

Eğitim Desteği: Bu kapsamda bayilik alan girişimcilerimizin markamızın eğitim modelini ve sistemini tam olarak uygulamalarını ve eğitim kalitesini sağlamak amacı ile eğitim sistemi desteği, müfredat desteği, öğretmen akademisi desteği, yayın ve dokümantasyon desteği veriyoruz. 

Yönetim Desteği: Kaşif Çocuk Akademisi olarak şubelerimizin başarısını eğitim/içerik kalitesi ile işletme/yönetim kalitesi olmak üzere iki temel unsur altında ölçümlüyor ve bunu elde edebilmek için şubelerimize geniş kapsamlı yönetim desteği sağlıyoruz. Bu kapsamda; kurum ve kuruluş rehberliği, işletim proses desteği ve yönetici yetiştirme programları desteklerini sağlıyoruz. 

Teknik Destek: Okullarımızın başarılı olmasında okul müdürlerimizin kritik bir noktada oldukları görüşünü kabul ediyoruz. Bu nedenle okul müdürlerimizin üzerinde ek yük oluşmasını engellemek için mümkün olduğunca teknik fonksiyonları merkezi olarak  ya da çözüm ortaklarımız aracılığı ile çözümlemeyi tercih ediyoruz. 

Markamızdan bayilik alan girişimcilerimizin işletmelerine kapsamlı bir pazarlama desteği sunuyoruz. Klasik pazarlamanın yanı sıra dijital medya platformlarını ve halkla ilişkiler mecralarını da kullandığımız pazarlama aktivitelerimiz ile şubelerimizin tam kapasite ile hizmet vermelerini sağlamayı hedefliyoruz. Şubelerimizde ihtiyaç duyulan eğitim materyalleri, kırtasiye malzemeleri, sarf malzeme, gıda maddeleri başta olmak üzere tüm ürünleri merkezi anlaşmalar ile temin ederek bayilik alan girişimcilerimize fiyat avantajı sağlıyoruz. 

 

  1. Kres ve Anaokulu

Kaşif Çocuk Akademisi Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Kaşif Çocuk Akademisi Şartlar & Koşullar

  • - Anlaşma süresi 5 ile 10 yıl olup, Barem Realty tarafından belirlenen şartlara uyması gerekir.
  • - Barem Realty franchising açabilmek için yeteri bütçeye sahip olmalı.
  • - Barem Realty Franchising için bölgelerin değişim ve gelişimlerine göre başlangıç ücreti almadan gelirden %40 oranında ortaklık payı almaktadır.

Kaşif Çocuk Akademisi Fotoğraflar

Bebek ve Çocuk Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör