Karafırın

Karafırın Farklı Vizyonu Ve Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutması Ile Faaliyete Geçtiği Günden Yana Hızlı Büyümesini Ve Sektörden Aldığı Payı Artırmaktadır.

Karafırın Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Bayilik bütçesi ile ilgili en net bilgi firma yetkilileri ile gerçekleştirilen görüşmede öğrenilebilir.

Karafırın Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Karafırın Bayilik Şartları

Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Deneyimine Sahip Olmak
Tüm Zamanını İşine Ayırabilmek
Uygun Nitelikteki İşletme Bulmak

Karafırın Bayilik Açıklaması

KARAFIRIN BAYİLİK

Karafırın gıda sektörü bünyesindeki faaliyetlerinde başladığından beri sektörün en samimi ve sevilen markası olmayı hedeflemektedir. %100 Türk sermayesi ile kurulan Karafırın gıda sektöründe fark yaratarak pazardaki yerini giderek güçlendirmektedir. Çalışanları, ürün çeşitliliği ve hizmet kalitesi ile sektörün öncü markaları arasında yer alan Karafırın gıda sektöründe bayilik veren firmalar arasında yer almakta ve yatırımcılarının karlılığı yüksek bir iş sahibi olmalarını sağlamaktadır. 

Karafırın Bayilik Şartları

Karafırın bayilik alan girişimcilerin marka ismini işletme ismi olarak kullanabilmek için ödediği bayilik giriş bedeli 150.000 TL’dir. İsim hakkı bedeli cironun %5’i reklam katılım bedeli cironun %1’i olarak alınmaktadır. İsim hakkı bedeli her yıl üçer aylık dönemler halinde ödenmektedir. Markanın yatırım bedeli metrekare başına ortalama 4.000 TL’dir. Karafırın tarafından açılacak olan mağazaların büyüklüğünün minimum 200 m2 olması talep edilmektedir. Ayrıca bayilik almak isteyen girişimcilerden 150.000 TL karşılığı teminat istenilmektedir. Teminat türü 1.derece gayrimenkul ipoteği ya da banka teminat mektubu olabilmektedir. 

Açılacak olan mağazanın lokasyonu için Karafırın portföyündeki noktalardan seçim yapılabilmekte aynı zamanda girişimcinin önerileri de değerlendirilmektedir. Yapılan fizibilite çalışmalarına göre uygunluk verilen lokasyonlarda yeni mağazalar açılabilmektedir.

Karafırın Bayilik Avantajları

Karafırın bayilik alan girişimciler markanın uzman ekibinin desteğinden süreçlerin her aşamasında yararlanabilmektedir. Bayiler imalat süreci ve bu süreçte yaşanabilecek olan sorunlar ile uğraşmamakta, ürünle ilgili tüm geliştirme ve iyileştirme çalışmaları marka tarafından gerçekleştirilmektedir. Karafırın hem marka bilinirliği hem sektörel deneyimi ile bayilik alan girişimcilerin enerjisini birleştirmekte ve başarıya giden yolun anahtarını girişimcilerine sunmaktadır. 

Ürünlerinin çeşitliliğinin yanı sıra lezzetli ve hijyenik koşullarda üretilmiş olması markanın yıllar içerisinde kemikleşmiş bir müşteri kitlesine sahip olmasında ve bu kitlenin giderek genişlemesinde önemli rol oynamaktadır. Yapılan reklam çalışmalarından bayilerden de yararlanmakta ve marka gücünün etkisini yeni müşterilere ulaşma aşamasında da deneyimlemektedirler.

Karafırın Bayilik Destekleri

Karafırın bayilik alan girişimciler şube açılmadan önce 4-8 hafta boyunca sistem eğitimine tabi tutulmaktadır. Ön eğitim olarak adlandırılan bu süreç şube açılışını takiben düzenli olarak devam etmektedir. Marka imalatı tamamen üstlenerek ve deneyimlerini girişimcileri ile paylaşarak, girişimcilerinin yalnızca müşteri memnuniyetine odaklanmasına imkan vermektedir. 

Açılacak olan mağazanın lokasyonu belirlendikten sonra projelendirme ve uygulama çalışmaları markanın uzman ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir. Mağaza bayilere anahtar teslim olarak sunulmaktadır. Mağaza dekorasyon süreci yaklaşık 2-3 ay sürmekte, ancak bu süre mağazanın büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilmektedir. 

Marka tarafından bayiler düzenli olarak denetlenmekte, hem hizmet kalitelerinin hem de karlılıklarının artırılması için gerekli görülen aksiyonlar alınmaktadır. Böylece bayilerin kısa sürece yatırımlarının geri dönüşümünü sağlamaları ve karlı bir işletmeye sahip olmaları konusunda merkez tarafından kendilerine gerekli görülen tüm destekler sağlanmaktadır.

Sektördeki tüm gelişmeleri yakından izleyen ve sektörün öncüleri arasında yer alan Karafırın lezzetlerini daha geniş kitlelere ulaştırabilmek için çalışmalarına aralıksız olarak devam etmektedir. Eğer bu sektörde yer almak ve güçlü bir markanın güvencesi ile sektöre adım atıp karşılaşabileceğiniz riskleri minimize etmek istiyorsanız, siz de Karafırın bayileri arasında yer almak için markanın internet sitesinde yer alan Karafırın Franchise Başvuru Formu’nu doldurarak marka ile iletişime geçebilirsiniz. 

 

Karafırın Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR