Kalekim

Kalekim Bayilik Açıklaması

Kalekim Bayilik

Kalekim Bayilik Hakkında : Kale Grubu Şirketleri’nin Kurucusu Sn. Dr. İbrahim Bodur tarafından 1973 yılında kurulan Kalekim A.Ş., seramik yapıştırıcıları ve derz dolguları üretimiyle başladığı faaliyetlerine, bugün inşaat sektörünün her türlü yapı kimyasallarını üreterek devam etmektedir. Kalekim A.Ş. 1968 yılında kurulan ve Kale Grubu’nun sıva ve boya sektöründeki lider kuruluşlarından Kaleterasit A.Ş. ile 2003 yılında birleşme kararı almıştır. Bu birleşmeden sonra dekoratif hazır renkli sıvalar, iç ve dış cephe boyaları Kalekim A.Ş. ürün gamına katılmıştır. 

Kalekim Bayilik - Kalekim Yapı Ürünleri Bayiliği Kalekim, Türkiye seramik yapıştırıcıları ve derz dolgu pazarında en çok tercih edilen ve müşteri memnuniyetini sağlamış lider bir markadır. Kalekim, 2004 yılında iş ortakları Dow Chemical ve Mardav A.Ş. ile birlikte Blue’Safe Mavi Kale markasıyla ısı yalıtım sektörüne adım atmıştır. Büyüyen ısı yalıtımı sektörüyle birlikte Kalekim, ürün gamına Taşyünü ve EPS’yi de ekleyerek bu iki ürünü Kale Mantolama Sistemleri markası altında pazara sunmaya başlamıştır. 

Kalekim, su izolasyonu ürünlerinde gerçekleştirdiği önemli atılımlarla bu sektörde de pazar liderliğini hedefl emektedir. İç ve dış cephe boyaları ile dekoratif dış cephe sıvalarının markası Kale ise Türkiye’de sektörün ilk 5 markası arasında yer almaktadır. Kale Kalıp bünyesinden doğan, Türkiye’nin lider kuruluşlarından biri olan Kale Havacılık ise dünyanın en önemli savunma ve havacılık projelerinde önemli görevler üstlenmektedir. Dünya havacılık sektöründe etkinliğini artıran Kale Grubu, Pratt&Whitney ile ortaklık yaparak,

Kale Pratt & Whitney Uçak Motorları San. A.Ş’yi kurmuştur. Kalekim, üretim teknolojisine ve Ar-Ge faaliyetlerine yaptığı dev yatırımlarla en yüksek kalitede ürünler üretmektedir. Kazandığı tecrübelerle sektöründe teknoloji ve Ar-Ge çalışmalarında büyük bir güç ve örnek şirket haline gelmiştir. Kalekim, gittiği coğrafya neresi olursa olsun, bulunduğu bölgedeki hammaddeler ile Avrupa Kalite Standartları’na uygun, aynı kalite ve performansta ürünleri bütün fabrikalarında üretebilme düzeyine ulaşmıştır. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, TSE ve Avrupa Standartları’nda üretilen Kalekim ürünleri gerek üretim anında gerek uygulama ve sonrasında uzun yıllar kalitesini muhafaza eder. Kalekim, yurt içinde İstanbul, Isparta, Mersin, Yozgat ve Erzurum Tesisleri’nde üretim faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Kale Grubu’nun ilk yurtdışı yatırımı olan Kalekim Moskova İşletmesi Serpuhov bölgesinde 2008 yılında üretime başlamıştır. Toplam 800 bin ton yapı kimyasalı üretim kapasitesine sahip olan Kalekim, Kale Boya&Sıva işletmesinde ise 60 bin ton boya ve 40 bin ton sıva üretebilmektedir. Bugün Kalekim, seramik yapıştırıcıları, derz dolguları, su ve ısı yalıtım malzemeleri, mastikler, köpükler, yüzey hazırlık malzemeleri, seramik temizlik ve bakım malzemeleri, iç ve dış cephe boyaları, dekoratif dış cephe sıvaları ve ısı yalıtım malzemeleri üretmektedir. Kalekim Bayilik başvurusunda bulunmak isteyen girişimciler aşağıdaki irtibat numaralarından Kalekim Bayilik, Kalekim Bayilik Şartları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kalekim Yapı Ürünleri

  • Kalekim Yapı Kimyasalları
  • Kale Seramik Profilleri
  • Kale Boya & Sıva
  • Kale Mantolama Sistemleri
  • Mavi Kale Mantolama Sistemleri

 

Kalekim Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR