İzolüx Yalıtım

İzolüx Yalıtım Bayilik Açıklaması

İzolüx Yalıtım Bayilik

İzolüx Yalıtım Bayilik Hakkında : İZOLUX HAFİFLETİLMİŞ SİLİSYUM YALITIMI Yönetim kurulu başkanımız Şahin KARAKUŞ ‘ un kontrolünde 10 Kasım 1994' ten bu yana aralıksız AR-GE, üretim ve uygulama faaliyetlerine devam etmektedir. Bugün Know-how‘ u şirketimize ait olan Avrupa' nın en iyi Doğal Yalıtım Malzemesini üretmenin sevincini yaşıyoruz. İzmir Kemalpaşa’ da ki tesisimizde 12.000 m2/ gün üretim kapasitesi ile hizmet vermekteyiz. 

 İzolüx Yalıtım Bayilik ve Bayilik Şartları Yakın zamanda Akhisar Organize Sanayi Bölgesi' nde yatırımının %80' inini bitirdiğimiz ve günlük 100.000 m2/gün kapasiteli ikinci fabrikamız devreye girecektir. Güncel rakamlar ile 40 ın üzerinde şehirde bayiliklerimiz ve uygulamalarımız bulunmaktadır. 2017 yılı sonuna kadar 81 ilimizde ve 30 ülkede bayi ağını oluşturabileceğimiz bir plan uygulamaktayız. Ürünlerimiz TSE – ISO – CE – UTO ve EOTA belgelerine sahiptir. Ayrıca BEP-TR de (Bina Enerji Performansı Yönetmeliği) 629 Kodu ile yayınlanmış olup bütün hesaplama programlarında İZOLUX Markası ile yer almıştır.

Firma ismi: izolüx 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 27 

Franchising / Bayilik Destekleri:Reklam, Bölge Koruması

İzolüx Yalıtım Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Bayilik iki ana catıda olup ana bayilik ve tali bayilik olarak ikiye ayrılıyor. İnşaat işini benimsiyen ve ekip calışmasını bilen bayiler arıyoruz. Kayseri, Yozgat, Nevşehir, Aksaray, Kırşehir Mersin.

 

İzolüx Yalıtım Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR