Inceoğlu Çelik Prefabrik Yapı

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
İnşaat Hizmeti Bayiliği

Inceoğlu Çelik Prefabrik Yapı Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Inceoğlu Çelik Prefabrik Yapı Bayilik Şartları

Ürettiğimiz Minimum 21.00 Metrekare Taşınabilir Evlerden İndirimli şekilde Alıp Satış Ofisi Ve örnek Ev Olarak Kullanacaktır.

Inceoğlu Çelik Prefabrik Yapı Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

İnceoğlu Ekmek ve Unlu Mamullerin İzmir de kuruluş hikayesi çok eskilere dayanır. İnceoğlu Ailesi olarak elimizdeki Çarlık Rusyası dönemi belgeleri gösteriyorki ; Aile ilk Fırın ve Pastacılığı ,Moldavya İle Ukrayna arasında akan nehirin kenarında ve bugün halen daha o zamanki ismi ile söylenen Ukranya nın İZMAİL veya İZMAİLOV (İSMEL) şehrinde başlamışlar. Elimizdeki belgelerden anlıyoruzki ,uzun yıllar İzmel şehrinde çalışıp elde ettikleri kazanımları olan bir fırın, bir pasthane ve iki tane ev malesef 1.ci Dünya Savaşı nedeni ile 16 Eylül 1914 yılında, SMİL (İSMEL) Noteri Vasili Potroviça Povlişenko nun imzaladığı devir sözleşmesi ile Rusya daki fırıncılık ve pastacılık hayatı son bulmuştur. Ne tesadüftürki rahmetli Babamında Fırıncılık hayatı 1945 yılında ikinci Dünya savaşı bitiminde İzmir de başlamıştır. 1945 -46 yıllarında askerlik görevini tamamlayan babam Celal İnce, ilk dayılarının yanına İzmir e gelerek, fırınlarda çıraklıkla işe başlamış. Çıraklık yıllarından sonra, Mezarlıkbaşındaki Yüksek Fırın da tezgahtarlığa başlamıştır. İlk Fırın işletmeciliğinede 1953 yılında Basmane/Kapılar da Müzenin yanındaki fırınlarıdır. Rahmetli ağabeyim İbrahim İncede, 16 yaşında Rize Hemşin’den gelerek Kapılar Müze Fırınımızda Çıraklıkla işe başlamıştır. Rahmetli babam ve ağabeyim ikinci Fırınlarını yine Kapılar da Gaziler Caddesi üzerinde sandviç ekmeği fırını olarak işetmeye başlamışlardır. Buca da 1960 yılında, İstanbul’a işlerini devreden Bastıyalılar’dan ilk fırınımız elliiki bin liraya onbin lira peşinatla satın almışlar.

1990 yılında da rahmetli babam, 1997 yılında da rahmetli ağabeyim vefatından sonra biz evlatları olarak 2002 yılında, Buca merkezdeki Fırınımızı yeniden tadilat yaparak İNCEOĞLU EKMEK VE UN ÜRÜNLERİ ÜRETİM PAZARLAMA GIDA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ olarak Aile Şirketine çevirdik. Aile Şirketi ortakları ; Ben Cemal İnceoğlu ve yeğenlerim Halil Yaşar İnceoğlu, Mahmut İnceoğlu ile oğlumlarım Esat, Teyfik ve Sercan Şefik İnceoğludur. Aile Şirketimiz; Kapılar Müze Fırınımız ve Buca Mekez fırınımızdan sonra 2007 yılında Buca-Kozağaçta ve 2010 yılında da Buca-Bucakoop semtlerin de yeni şubelerini açtık . Şirketimiz; Allaha şükürler olsun ki, günümüzün zor şartlarına rağmen teknolojik gelişmelere de uyup, dört fırını ve unlu mamulu olan yüzü aşkın çalışan personeli ile beraber bir Aile Şirketi haline gelmek bizlere nasip oldu. Hedefimiz; İzmir Buca da yarattığımız İNCEOĞLU Markasını, önce İzmir genelin de sonrada Ulusal bir Marka haline getirmek olacaktır.

Inceoğlu Çelik Prefabrik Yapı Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR