İlmare Ev Aksesuarları

İlmare Ev Aksesuarları Bayilik Açıklaması

İlmare Ev Aksesuarları Bayilik

İlmare Ev Aksesuarları Bayilik Hakkında: İLMARE; İddialı, gözalıcı ve sıradışı ürünler ile yaşam alanlarını eğlenceli kılmak isteyenleri tek adresi Firmamız distribütörlüğünde Paolo Chiari seramik ev, mutfak ve banyo aksesuar tasarımları Türkiye' ye getirdiği yeni soluk ve vizyon ile tüketicilerin hayranlığını ve takdirlerini kazanmaya devam etmekte olup Türkiye pazarında da  önemli bir yer edinmeye başlamıştır.  

İlmare Ev Aksesuarları Bayilik ve Bayilik Şartları Ülke çapında öncü ve girişimcilik ruhu ile ilk ve örnek özelliği taşıyan tasarımlar ışığında oluşturulan ürün portföyümüz ile müşterilerimizin beklentilerini en üst seviye karşılamak temel amacımızdır. Müşteri odaklı, dürüst,şeffaf, yaratıcı ve dinamik yapıdaki firmamız sunduğu hizmet ve ürün kalitesiyle sektöre farklı bir bakış açısı getirmiştir. Distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz İtalya'nın önde gelen firması Paolo Chiari tasarım ekibi yaşam alanlarınızda ihtiyaçlarınızı karşılarken sizi ve çevreyi mutlu etmeyi de unutmaz. Tüm ürünlerimiz el yapımı olup, kök boya kullanarak sağlığınızı ön planda tutar. 

FİRMA İSMİ:İLMARE/PAOLO CHIARI 

BAYİLİK KATEGORİSİ: EV AKSESUARLARI 

KURULUŞ YILI:1975 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 170

İlmare Ev Aksesuarları Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: PAOLO CHIARI GİRİŞİMCİLERE FIRSATLARLA DOLU BİR DÜNYA SUNUYOR! 

YÜKSEK KARLI İŞ FIRSATINI YAKALAYIN! 1976 yılından günümüze değin faaliyet gösteren Paolo Chiari SRL, el yapımı seramik, cam&seramik, ahşap&seramik kombinasyonları ile tasarlanan mutfak, banyo ve çeşitli ev aksesuarlarından oluşan ürün portföyünü İtalya ve İsviçre, Fransa, Hollanda ve güney Amerika'da sonra şimdi de Türk alıcılarının beğenisine sunuyor.

Neden Bayimiz Olmalısınız?

  • Seramik tasarıma getirdiği yeni soluk ve vizyonu ile tüketicilerin hayranlığını ve takdirlerini kazanmaya devam eden Paolo Chiari yatırımcılara Türkiye'de cazip iş ve kazanç fırsatları sağlıyor!
  • Girişimci olarak bayilik sistemi sayesinde mimumum sermaye ile hem kendi işinizi kurabilecek hem de Paolo Chiari gibi seramik sektöründe öncü büyük bir İtalyan tasarım firmasının ürünlerini satmanın size sağlayacağı avantajları yakalayacaksınız!
  • Başlangıç Bedeli Yok!
  • Ciro Üzerinden Pay Yok!
  • Reklam Katkı Payı Alınmıyor!
  • Tatmin Edici Kar Marjları!
  • Böge Koruması!
  • Ücretsiz Mimari Ön Proje Çizim Hizmeti!
  • Ürün Sunum ve Vitrin Düzenlemesi Desteği!
  • Yer seçiminde ve mağaza dekorasyonunu Destek!

BAYİLİK DESTEKLERİ: PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ.

 

İlmare Ev Aksesuarları Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR