İgo Teknik

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Akıllı Ev Sistemi Bayilikleri

İgo Teknik Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

İgo Teknik Bayilik Açıklaması

İgo Teknik Hakkında

Kolay ve Genişletilebilir sistemi sayesinde evlerinizdeki tüm cihazlara uygulayabilir, Dilediğiniz zaman yeni cihazlar entegre ederek akıllı ev sisteminizin kapsamını genişletebilirsiniz.

GO TEKNİK Akıllı ev sistemleri yatırımlarınıza + Prestij ve özellikler sunan bir şirkettir.

İGO TEKNİK ile aydınlatma kontrolü, ısıtma ve soğutma kontrolü, kapı ve pencerelerinizin kontrolü başta olmak üzere evinizde aklınıza gelebilecek bütün cihazlarınızı kontrol etmenizi sağlar.

İGO TEKNİK Akıllı ev sistemlerini, sizler ile buluştururken kalite, güvenlik ve konforunuzdan ödün vermeden kablolu veya kablosuz kurulumu da sizlerin tercihinize sunmuştur.

Şık, estetik ve en son teknoloji ile üretilmiş cihazları evinizde/işyerinizde görüntü kirliliği yapmadığı gibi gömme montaj ile de uygulama yapılabilmektedir.

Fabrikasyon üretimi ve geniş ürün yelpazesi ile kaliteyi en uygun fiyat ile sizlere sunmaktadır.

Diğer akıllı ev sistemlerinden farklı olarak İGO TEKNİK akıllı ev sistemi’ nin hangi durumda ne yapması gerektiğine SİZ karar verirsiniz.

Türkçe kullanım kolaylığı ve basit ara yüzü ile kolaylıkla programlama yapabilirsiniz. Uzman programcılara gerek kalmaz, zamandan ve maliyetten tasarruf edersiniz.

Sınırsız sayıda senaryo uygulaması ile sizlere evinizde keyifli ve eğlenceli vakit geçirmenizi sağlar.

Ev ve iş hayatınız için pratik çözümler sunan İGO TEKNİK eviniz ve işyerinizin kontrolünün tamamen sizde olmasını sağlıyor. Ayrıca gerek uzaktan kumanda gerekse akıllı telefonlar ve tabletler ile yönetilebilen bir sistemi sizler ile buluştururken Dünyanın neresinde olursanız olun evinizi/işyerinizi uzaktan yönetmenizi sağlıyor.

AES 128 şifreli kablosuz aktarma ile Akıllı evinizi sadece SİZ yönetirsiniz. Dışarıdan gelebilecek müdahalelere tamamen kapalı, şifre korumalı kablosuz aktarım sayesinde Akıllı eviniz her zaman koruma altındadır.
Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Elektroteknik,inşaat,montaj,proje,planlama veya mühendisliği kapsayan sektörde çalışması gerekmektedir.
başka bir firmanın bayiliğini yapmamaıs gerekmektedir.
şirket veya şahıs ürünlerin tanıtımını ,montajını bağlamasını vs.kendi imkanları için yapabilmesi gerekmektedir yapamadıgı takdride ise elektroteknik alanında çalışsan şirket veya şahıs tarafından görevlendirilen üçüncü kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.

İgo Teknik Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR