İce Frutti Tava Dondurma

En Kaliteli Ve Sağlıklı Dondurmayı Tüketicilerle Buluşturmak Üzere Ticari Faaliyetlerine Başlayan Ice Frutti; Ülke Genelinde Bayilik Veriyor

İce Frutti Tava Dondurma Bayilik Maliyeti

10.000 - 25.000 *
* Ice Frutti bayilik yatırım tutarı 8 bin ila 20 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Firma yatırım bütçesine ek olarak bayilik ücreti ödemesi talep etmiyor.

İce Frutti Tava Dondurma Bayilik Destekleri 3/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

İce Frutti Tava Dondurma Bayilik Şartları

Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olmak
İşlek Lokasyonlarda Stand Yeri Ya Da Mağaza Bulmak
Hijyen Standartlarını Karşılamak
Ticari Sicili Temiz Olmak

İce Frutti Tava Dondurma Bayilik Açıklaması

Ice Frutti Bayilik

Bu yazımızda Tayland dondurmasının ülkemizdeki ilk konsept temsilcisi olan markanın yetkilisi ve sahibi Mehmet Ali Arslan ile gerçekleştirdiğimiz söyleşide Ice Frutti Tava Dondurma bayilik şartları ile ilgili edindiğimiz detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağız. 

Sıcak yaz günlerinde olmazsa olmaz lezzetler denilince akla ilk gelen dondurmalar, Ice Frutti bayilikleri aracılığı ile yatırımcılara büyük karlılıklar sunuyor. Türkiye genelinde ve talep edildiği takdirde yurt dışındaki ülkelere bayilik veren firmalar arasında bulunan Ice Frutti; uygun yatırım bütçesi ve bayilik bedeli istememesi ile girişimcilerden büyük bir ilgi görüyor. 

Ice Frutti tava dondurma bayilik almak isteyen girişimcilere büyük özgürlükler tanıyor; bayilik şartları girişimcilerin tercihlerine göre değişiklik gösterebiliyor ve girişimcilerin para kazanma isteği bir anlamda destekleniyor. Kiosk ve mağaza konseptlerinde bayilik veren Ice Frutti; en doğal ürünleri tüketicilerle buluşturarak lezzetli bir şölen yaşatmak için kalite standartlarının karşılanmasını bekliyor. 

Ice Frutti Tava Dondurma Bayilik Şartları

Ice Frutti tava dondurma bayilik almak isteyen girişimcilerin hijyen konusunda çok hassas olması gerekiyor. Tüm gıda bayilikleri için geçerli olan bu şart; Ice Frutti firmasının da en önemli önceliği olarak biliniyor. Yatırımcılarından hijyene önem vermesini isteyen firma lokasyon kriterlerini çok fazla detaylandırmayı tercih etmiyor. 

Ice Frutti bayilikleri açmak için lokasyon seçilirken; bu lokasyonlarda insan trafiğinin yoğun olup olmadığına dikkat edilmesi gerekiyor. Stand veya mağaza bayilikleri alındığında firmanın tek beklentisi satışların çoğaltılması oluyor. Bu amaçla yeterince kar getirmeyecek lokasyon bulan girişimcilere danışmanlık hizmeti verilerek girişimcilerin ve marka imajının zarar görmesi engelleniyor. 

Ice Frutti tava dondurma bayilik şartları arasında; bulunacak lokasyonun metrekare cinsinden alanı ile ilgili bir kriter yer almıyor. Girişimci ister 5, ister 25 metrekarelik bir alan bulsun; bulduğu konum kalabalıksa firma alan genişliğini bir engel olarak öne sürmüyor. 

Tayland dondurma bayilikleri veren firmalar arasında düşük sayılabilecek yatırım gereksinimi ile de dikkat çeken Ice Frutti; ücretsiz bayilik veren firmalarsınıflandırmasında bulunuyor. Yatırımcıların yalnızca makine ve hammadde gibi gereksinimleri adına yatırım bütçesini denkleştirmesini isteyen markanın ortalama yatırım bütçesi 8 bin ila 20 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. 

Ice Frutti Bayilik Avantajları

Ice Frutti; Tayland dondurması konseptinin ülkemizdeki öncüsü olarak yüksek marka bilinirliği ile yatırımcılara büyük bir fırsat sunuyor. En doğal ve katkısız ürünleri tüketicilerle buluşturan firma; sağladığı bölge koruması, eğitim ve lokasyon seçimi gibi desteklerle de başarısızlık riskini minimize ediyor. 

Ice Frutti stand ve mağaza bayilikleri verdiği için yatırımcılar tercih yapma hakkına sahip oluyor. Yaz aylarına özel iş fikirleri arasında en popülerlerden biri olan dondurma bayilikleri Ice Frutti ile hem uygun hem de çok kazançlı hale gelebiliyor. 

Dondurma bayiliği alarak özellikle yaz aylarında yüksek karlılık yakalamak isteyen girişimciler Ice Frutti bayiliği alıp işlek lokasyonlarda faaliyete başlayabilirler. Kısa ve orta vadede sermaye birikimlerini çoğaltarak yeni girişimlere yelken açabilirler. 

Temizliğe dikkat eden, güler yüzlü hizmet anlayışı benimseyen ve müşterilerine eşsiz doğal lezzet sunan Ice Frutti bayileri arasında siz de yer almak isterseniz, firma yetkililerine ulaşabilirsiniz. Kendileri ile yaptığınız detaylı görüşme sonrasında bayilik şartları ve gerekli yatırım bütçesiyle ilgili soru işaretlerinizi netleştirebilirsiniz. 

İce Frutti Tava Dondurma Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR